Ziemas brīvdienās dosies ceļojumā? Noderīga informācija tieši tev!

ceļojumu apdrošināšana kalkulatorsNegribas izklausīties klišejiski, taču Ziemassvētki nudien ir tepat aiz stūra, un tie, kuriem sirds vienmēr kārojusi pēc piedzīvojumiem, ir ieplānojuši, kur doties ceļojumā šajās brīvdienās. Vai tā būtu saulaina pludmale, vai sniegoti kalni – mums ir sagatavoti noderīgi ieteikumi, kas palīdzēs tev saglabāt mieru, cenšoties sarūpēt visu nepieciešamo ceļojumam.

Aizsardzība pret sauli

Neatkarīgi no tā, vai tu plāno doties uz kādu ļoti siltu vietu, vai arī slēpot kalnos, par aizsardzību pret sauli noteikti ir jāpadomā. Īpaša uzmanība tam jāpievērš, atrodoties valstīs, kur klimats ir ļoti silts – sagādā cepuri, saulesbrilles, saules aizsargkrēmu un pēcsauļošanās krēmu, kā arī kādu vieglu lakatu vai tērpu, kuru uzvilkt uz peldkostīma. Savukārt, slēpojot kalnos, īpaši raugies, lai saule neapdedzinātu seju.

Ģērbšanās kārtās

Brīdī, kad nolem doties uz kādu valsti, kur ziema arī ir auksta un sniegota, parūpējies par to, lai tev līdzi būtu apģērbi, kurus iespējams vilkt vairākās kārtās. Šie apģērbi var nebūt ļoti biezi. Piemēram, vari ņemt līdzi vairākus zeķu pārus, kā arī, protams cepuri, džemperus, t-kreklus un bikses, kā arī mēteli, slēpošanas bikses vai kombinezonu.

Ja vēlies, vari ņemt līdzi termoveļu, kā arī dāmas aukstā laikā jutīsies siltāk, ja zem biksēm uzvilks biezākas zeķubikses vai legingus.

Veselīga ēšana

Jā, tieši tā. Arī, esot ārzemēs, nedrīkst aizmirst par veselīga dzīvesveida ievērošanu. Mēs saprotam, ka tas nav viegli, jo tās taču ir brīvdienas, un viss, ko tu vēlies darīt ir, aizmirst par ikdienas rūpēm. Diemžēl, runājot par ēšanu, tomēr ir jāievēro daži noteikumi. Kad izvēlēsies nobaudīt vietējās delikateses vai tradicionālos ēdienus, dari to restorānos un kafejnīcās, kas ir uzticamas un drošas tūristiem. Izpēti informāciju par ūdens dzeršanu, augļu ēšanu un citām svarīgām lietām konkrētajā valstī.

Ja agrāk nekad nav baudītas specifiskas jūras veltes, kaltēti siseņi vai kādi citi ēdieni, kas mūsu platuma grādos nav ierasti, uzmanies, jo tavs kuņģis var būt “ļoti pārsteigts”. Vēlams paņemt līdzi medikamentus, kas var palīdzēt vēdera problēmu gadījumā.

Ceļojumu apdrošināšana

Mūsdienās ir nepieciešami tikai daži klikšķi, un polise tev jau ir rokā! Turklāt, piemēram, Manapolise.lv piedāvā ērtā veidā izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu, ko palīdz izdarīt ceļojumu apdrošināšana kalkulators. Norādi nepieciešamo segumu, summu, par kādu vēlies apdrošināties, ceļojuma galamērķi, kā arī termiņu, uz kādu polise nepieciešama, un tu ieraudzīsi, kura no Latvijas apdrošināšanas kompānijām piedāvā tev piemērotāko summu!

Mūsdienās polises iegāde ir vienkāršs process, tādēļ uz drošības rēķina nebūtu ieteicams taupīt. Apdrošināšana ietver medicīniskos pakalpojumus, izmaiņas ceļojumā, bagāžas pazaudēšanu un sabojāšanu, kā arī 24 h palīdzības dienestu. Sīkāka informācija – Manapolise.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *