Vitamīni taviem matiem

vitamīni matiemCilvēki bieži vien sūdzas par bojātiem un trausliem matiem, kā arī blaugznām un matu šķelšanos. Tādos gadījumos mēs sākam pastiprināti domāt par matu veselību un sākam meklēt līdzekļus ar kuriem kopt galvas ādu, lai iegūtu spīdīgus, stiprus un mirdzošus matus.

Kas ir vitamīni matiem?

Vitamīni ir aktīvās vielas, kuras piedalās matu vielmaiņas procesos, matu barošanas, kā arī atjaunošanas procesā. Vitamīnus būtu nepieciešams lietot, ja mati nemitīgi tiek pakļauti dažādiem nelabvēlīgiem ārējās vides kairinājumiem. Piemēram, aukstums, karstums, bezgaisa telpas. Visi šie faktori noved pie tā, ka mūsu mati sāk izkrist, kļūst trausli, šķeļas, kā arī pazūd spīdīgums. Lai nezaudētu matu mirdzumu, iespējams, iegādāties dažādus vitamīnus un mikroelementus ar kuru palīdzību iespējams gan atjaunot matus, gan arī nostiprināt profilaktiskos nolūkos.

Vai man vajadzētu lietot vitamīnus?

Matu vitamīnus iespējams lietot jebkuros apstākļos, arī tad, ja neesat novērojis matu šķelšanos vai blaugznas, jo profilakses nolūkos vitamīnus var dzert, lai nostiprinātu jau tā stipros matus. Savukārt, ja Tev ir sūdzības par sausiem, trausliem un lūstošiem matiem. Kā arī tādos gadījumos, ja pakļauj matus dažādiem nelabvēlīgiem faktoriem, piemēram, matu krāsošanai, taisnošanai, fēnošanai, ilgviļņu veidošanai, tad noteikti būtu nepieciešams sākt domāt par vitamīnu kompleksu lietošanu. Noteikti nepieciešams lietot vitamīnus arī tādā gadījumā, ja ir parādījušās blaugznes un ir kaitināts, sausa galvas āda, kura pārtop niezē.

Vitamīni matiem jālieto visu mūžu?

Matu vitamīnu nozīme pieaug saulainā laikā, kā arī ļoti aukstā laikā. Visbiežāk rekomendē lietot vitamīnus vismaz 4-6 mēnešus, tādā veidā uzlabojot matu vielmaiņas procesus. Šajā laikā mati tiks baroti, mitrināti, tiks stimulēta to augšana un atjaunošana, uzlabosies vispārējais matu stāvoklis. Tas nav efekts, ko var panākt vienas dienas laikā. Tam, protams, ir nepieciešams laiks, lai mats no iekšienes atjaunotos un atkal mirdzētu. Matu vitamīni ir Tava atslēga uz veseliem un skaistiem matiem!

Par ko ir atbildīgs katrs no vitamīniem?

 

A vitamīns – šis ir viens no svarīgākajiem vitamīniem, lai Tava ādas veselība būtu laba. A vitamīns uzlabo ādas elastību.

B grupas vitamīni – Ja organismā ir B grupas vitamīnu trūkums, parādās blaugznas, kā arī pazūd matu spīdīgums un sāk izkrist mati.

Silīcijs – nostiprina

Minerālvielas un mikroelementi

Cinks – Ja ir šī elementa deficīts organismā, tad palēninās matu augšana, kā arī sāk izkrist mati. Cinka trūkums izraisa arī nagu šķelšanos, kā arī noved pie dažādām ādas slimībām.

Dzelzs – atbild par matu nosirmošanu

Varš – šis elements novērš ādas lobīšanos.

Silīcijs – Silīcija trūkums organismā veicina matu trauslumu, lūšanu, kā arī matu izkrišanu.

Sērs – ar šī elementa palīdzību iespējams matus padarīt stiprus un elastīgus.

 

Apotheka atradīsi visu nepieciešamo matu skaistumam

Ja esi izlēmis sākt lietot kādu no vitamīniem, vērts ieskatīties Apotheka piedāvājumā. Šeit Tev būs piedāvātas plašas izvēles iespējas. Piedāvātajos vitamīnos atradīsi, piemēram, ābolu ekstraktu, prosas graudu ekstraktu, tīruma kosas ekstraktu, kas ir  sabalansēts vitamīnu un minerālvielu komplekss matu veselībai un skaistumam. Apotheka interneta aptiekā iespējams pasūtīt vitamīnus matiem un tos saņemt jau nākamajā dienā, ja vien pasūtījumu veiksi līdz 15:00. Tev ir iespēja izvēlēties vienu no pasūtījuma saņemšanas veidiem. Pasūtīto preci iespējams saņemt gan pie mājas durvīm, gan Latvijas Pastā, gan arī kādā no Apotheka aptiekām visā Latvijā. Tā ir iespēja ietaupīt laiku, naudu, kā arī iegūt mirdzošus un veselīgus matus, kuri priecēs ne tikai Tevi, bet arī visus apkārtējos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *