Vēlies kāzas svinēt zaļumos?

dārza nojumesPēdējos gados manāms, ka kāzas tiek svinētas, piešķirot tām tematiku.

Pāris mēdz atzīmēt īpašu krāsu, vai pasākuma stilu ar dekorācijām, uzdevumiem, lūgumiem viesiem ierasties atbilstošā krāsā vai stilā ģērbtiem. Tas piešķir pasākumam īpašu noskaņu un ir kā īpašs akcents kāzu bildēs.

Siltā vasaras laikā esot pļavā domājams ne vienam vien ienāk prātā, ka varētu uzrīkot svinības arī pļavā, ar puķēm matos un basām kājām. Noteikti ir kāds pāris, kas par to sapņo! Šeit būs idejas, kas palīdzēs, pasākuma plānošanā.

  • Vietas izvēle

Ja vēlies kāzas svinēt pļavā, tad Tev nepieciešams to atrast. Visreālākais, ja Tev vai kādam no Taviem radiem ir lauku īpašums, kur ir pļava, kuru varētu izmantot kāzās. Neaizmirsti apjautāt arī savus draugus un paziņas.

  • Vietas sakopšana

Ja pļava ir atrasta, tad pirms kāzām tā ir jāsagodā. Nopļauj zāli vietā, kur sēdēs un dejos Tavi viesi, taču atstāj apkārtnē arī kādu pleķīti, kur pabaudīt pļavas puķu burvību un sarīkot meiteņu pucēšanās piecminūti – atrodot kādu ziedu, ko iespraust sev matos. Pļavas puķu biezoknis Tev varēs kalpot arī kā foto stūris, lai izceltu Tavu kāzu tematiku.

  • Ērtību sagādāšana

Pļavā ar plediem noteikti pats pāris varētu iztēloties savas kāzas, bet viesi diez vai par to priecātos, tāpēc Tavs uzdevums ir atrast pieejamus ārtelpu lielos galdus un solus, lai visiem viesiem būtu kur sēdēt. Šādam pasākumam noteikti neiztikt arī bez dārza nojumes (pa nojumēt lasīt vairāk šeit), kas lieliski pasargās ēdienu un viesus no saules stariem, kā arī no lietus, ja tāds būs.

Dārza nojumēm ir pieejami arī moskīta tīkli, ar kuriem varēsi nojumi nosegt vakarā, ja lidoņi traucēs baudīt svētku noskaņu.

Neaizmirsti padomāt arī par labierīcību iekārtošanu, varbūt īpašumā, kur svinēsi tādas jau ir, vai nāksies tās izīrēt.

  • Dekorācijas

Dekorējot galdus un vidi, kurā atradīsieties, varat izmantot jau pieejamās pļavas puķes un koku zariņus, kas būtu īsteni latviskā gaumē. Izmanto visu, kas tajā laikā ir dabā pieejams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *