Tavas drošības garants – labākā autoskola Pļavniekos

labaka-autoskola-plavniekos

Drošība – viens no visbiežāk apspriestajiem jautājumiem. Visu laiku ir jāseko savai personiskajai un ģimenes drošībai, jāspēj pasargāt privāto īpašumu, personas datus, jāapdrošinās pret nelaimes gadījumiem, jāiegādājas dzīvības apdrošināšana. Tik daudz manipulāciju, kuras jāveic, lai pasargāt sevi un sev tuvos cilvēkus, bet ir taču cits ceļš.

Savu drošību uz ceļa vari veidot pats esot atbildīgs autovadītājs un profesionālākas zināšanas šajā jomā spēs sniegt labākā autoskola Pļavniekos – Presto autoskola.   Šī autoskola ir ceturtajā vietā autoskolu reitingā Latvijā, kas liecina par to, ka autoskola Pļavniekos ir pelnījusi uzticību un spēj sniegt profesionālu apmācību.

Izvēlēties pareizo apmācību vietu ir ļoti svarīgi, jo tevi kā auto vadītāju veido ne tikai personalitāte, bet arī pasniedzēji, instruktori, kas ir apmācījuši. Tas ir tāpat kā sākumskolas bērniem ir ļoti nozīmīga pirmā skolotāja, kuras pasniegšana, personiskās īpašības un izturēšanās pret mācībām atstāj būtisku ietekmi uz sākumskolas audzēkņiem.

Autoskola Pļavniekos piedāvā ērtus apmācību grafikus, rītā, pēcpusdienā vai vakarā pēc izvēles, šādā veidā nākot pretī topošajam autovadītājam. Tas ir būtiski, jo daudz cilvēku mācību procesā ir palaiduši pus stundu vienu dienu, stundu otru dienu, jo apmācību grafiks ir bijis nepiemērots. Rezultātā daļa zināšanu paiet garām, kas kādu dienu var neveiksmīgi atspēlēties jaunajam autovadītājam.

Presto autoskolas pasniedzēji ir profesionāli bakalaura un maģistra grāda ieguvēji, kas prot viegli un vienkārši izskaidrot sarežģītas un tehnikas lietas. Pasniedzēju vidējais braukšanas stāžs ir vismaz 18 gadi un vidējais pasniegšanas stāžs ir ap 10 gadiem, kas dod pārliecību, ka šie cilvēki spēs dod reālas zināšanas, dzīves situācijas, ne tikai sausi lasīt teoriju. Turklāt tiesības iespējams iegūt pēc iespējas īsā laikā, netiek vilkts „kaķis aiz astes”, lai tik palielinātu peļņu.

Autoskola Pļavniekos rūpējas par klienta laiku un ir ieinteresēta tikai ātrākai un profesionālākai zināšanu un prasmju apguvei. Ne tikai apmierinātie jaunie auto vadītāji regulāri izsaka pozitīvas atsauksmes autoskolai Pļavniekos, bet arī CSDD šai autoskolai ir TOP reitingi teorijas un braukšanas eksāmenos. Turklāt pati autoskola Presto nodrošina 100% apmierinātības garantiju, proti, par pamatotu pretenziju, ieguldītā nauda apmācībās tiks atdota atpakaļ klientam. Ar pārliecību var apgalvot, šī autoskola ir ne tikai labākā autoskola Pļavniekos, bet labākā autoskola Latvijā.

Rūpējoties par savu, bērnu, ģimenes, draugu un pārējo ceļu satiksmes dalībnieku drošību ir jāizvēlas tieši Presto autoskola Pļavniekos. Jau tikai viens profesionāls autovadītājs samazinās ceļu satiksmes nelaimes gadījumu risku sev un tuviniekiem līdz minimumam. Kā arī šāds vadītājs ekstrēmā situācijā spēs adekvāti un ātri reaģēt, kas nodrošina izglābtu ne vienu vien dzīvību. Un, ja šādu autovadītāju būtu pieci, desmit, simts?

Labākā autoskola Pļavniekos – Presto auto-moto skola atrodas Rīgā, Lubānas ielā 117a, T/C Sahāra 4.stāvā, tālrunis: 2882 6828.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *