Sniega tīrīšanas pakalpojumi un izmantotā tehnika.

minitraktexDiez vai kāds apstrīdēs faktu, ka Latvijā ziemas mēdz būt pat ļoti bargas, kad termometra stabiņš nokrīt vairākus desmitus grādu zem nulles. Nereti šo parādību pavada arī sniegs, par kuru priecājas visi, bērni visvairāk, bet tiki tad, ja šo skaisto ziemas skatu var vērot no iekštelpām ar siltu tējas krūzi rokās. Atrodoties ārpus telpām, situācija ir nedaudz savādāka, jo nepieciešams no sniega aukstumā atbrīvot automašīnas, ielas, piebraucamos ceļus un taciņas, bet par to neviens īpaši priecīgs nav. Kad ir runa par sniega novākšanu, privātmāju īpašniekiem un daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, šo problēmu risināt ir nedaudz vieglāk, jo  vajag paņemt rokās lāpstu vai uzticēt šo darbiņu paveikt sētniekam.

Risinājums lielākām teritorijām.

Lielu teritoriju īpašnieki un pārvaldnieki vienmēr sniegu gaida ar šausmām, jo fakts, ka no tā būs nepieciešams tikt vaļā, ir vairāk kā skaidrs, bet lāpsta noteikti ir pēdējais risinājums, kas nāk prātā. Mūsdienās ir pieejami dažādi sniega tīrīšanas pakalpojumi, kas nodrošina ātru un ērtu šādas problēmas risināšanu. Protams, ka Latvijā nav tikai viens šāda veida uzņēmums, kas nodarbojas ar sniega tīrīšanas pakalpojumiem, bet Sia Mintraktex noteikti ir viss advancētākā tieši sava piedāvājuma dēļ. Pakalpojuma izpilde tiek nodrošināta ar speciālu tehniku, tādēļ maldīgs ir uzskats, ka sniegu tīrīs pieci vīri ar lāpstām visas dienas garumā.

Kādu tehniku izmanto sniega tīrīšanā.

Ņemot vērā to, ka dzīvojam pietiekami tehnoloģiskā laikmetā, nav jābaidās par to, ka sniega tīrīšanas pakalpojumi tiek piedāvāti ar aizvēsturisku tehniku un šī darba izpilde prasītu ļoti ilgu laiku. Līdzās lāpstām un sniega pūtējiem, ir iespējams teritoriju tīrīt arī ar mazāk vai lielāka izmēra traktortehniku, kas noteikti darbu paveiks daudz ātrāk kā cerēts. Svarīgi ir atbilstoši izvēlēties tehniku, kas ir piemērota tīrāmajai teritorijai un arī segumam, jo precizitāte ne tikai ietaupa laiku, bet arī naudu, ko noteikti vēlas un novērtēs katrs, kuram nepieciešami sniega tīrīšanas pakalpojumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *