Slīpētie Edox pulksteņi

Edox pulksteņi

Rokas pulksteņa iegāde nav ikdienišķs notikums, tādēļ, nolemjot to iegādāties un meklējot sev vispiemērotāko un atbilstošāko, nevajadzētu censties ietaupīt, izvēloties lētākus pakaļdarinājumus, jo laba, kvalitatīva un atpazīstama zīmola pulkstenis kļūs par ilgtermiņa ieguldījumu.  No plašā pulksteņu piedāvājuma klāsta pavisam noteikti ir vērts pieminēt precīzos un izturīgos Edox pulksteņus, kuri savu augsto pozīciju saglabājuši jau no tālā 1884.gada.

Kompānijas dibināšana iesākusies ar patiesu mīlasstāstu. Kristiāns Ruefli-Flarijs, ļoti talantīgs un romantisks pulksteņmeistars, savai sievai Paulīnei viņas 25.dzimšanas dienā nolēma uzdāvināt īpašu kabatas pulksteni. Viņa sieva, pārsteigta par brīnišķīgo dāvanu, iedvesmoja Kristiānu veidot savu pulksteņu ražošanas kompāniju pilsētā, kura bija pazīstama tajā esošo augsti izglītoto pulksteņmeistaru dēļ. Kristiāns nolēma šo ideju īstenot, un tā radās slavenie Edox pulksteņi.

Kristiāns Ruefli-Flarijs savu kompāniju nolēma dēvēt par Edox, kas tulkojumā no sengrieķu valodas nozīmē „laika mērīšana”. 1900.gadā tika radīts kompānijas logo, smilšu pulkstenis, kas sākot no tā radīšanas brīža līdz pat mūsdienām nodrošina Edox pulksteņu atpazīstamību. Sākotnēji kompānija specializējās tikai kabatas pulksteņu ražošanā, taču 20.gadsimta 20.gados savu uzvaras gājienu sāka Edox rokas pulksteņi.

Edox pulksteņu galvenās īpašības, kuru dēļ tie, ejot cauri jau daudziem gadu desmitiem, vēl aizvien saglabā savu augsto pozīciju, ir to kvalitāte un precizitāte, kā arī Edox pulksteņiem piemītošā triecienu un ūdens izturība. Patentējot jaunu sistēmu ūdens izturīgu pulksteņu ražonā, 1961.gadā tika radīts slavenais Edox pulkstenis Delfin. Šobrīd kolekcijā Delfin ietilpst jau 12 pulksteņi, to skaitā 7 hronogrāfi.

Kompānija Edox izceļas ne tikai ar lieliskiem un kvalitatīviem pulksteņiem, bet arī  ar kādu rekordu, kas nav pārspēts līdz pat mūsdienām. 1998.gadā Edox laida klajā pulksteni ar kalendāru Les Bemonts Ultra Slim, kura biezums ir vien 1,4 mm, iegūstot titulu „Plānākais pulkstenis ar kalendāru”. Kolekcijā Les Bemonts šobrīd pieejami 18 Edox pulksteņi, kurus vieno elegance un izsmalcināts stils.

Jau 130 gadus brīnišķīgie Edox pulksteņi iepriecina katru to īpašnieku, sniedzot nevainojamu precizitāti un esot pārliecinošs stila elements, ar kura palīdzību ikviens tā nēsātājs apkārtējiem spēj darīt zināmas savas personības iezīmes. Edox pulksteņu piedāvājumu klāsts ir gana plašs, lai katrs interesents tajā spētu atrast sev vispiemērotāko un atbilstošāko laikrādi. Īpaši eleganti un izsmalcināti ir Edox sieviešu rokas pulksteņi, kuri ir piemēroti sievietēm, kas prot novērtēt patiesas vērtības un apzinās sieviešķībā apslēpto spēku.

Neapšaubāmi Edox pulksteņi ir izturējuši laika pārbaudi, un, neskatoties uz jebkādiem apstākļiem, kompānija veiksmīgi attīstījusi savu darbību ar aizvien pieaugošu entuziasmu. Mūsdienās katru gadu tiek izgatavoti vidēji 80 000 izcilo Edox pulksteņu, un tos var iegādāties arī Latvijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *