Saunas krāsnis – izdevīga atpūta visiem

tulikivi.lv lieliskas krāsnis teicama izvēlePirts krāsnis veidotas, lai būtu pietiekami liela tvertne, kurā novietot pirts akmeņus, tādēļ to paveikt būs viegli. Pirts krāsnis ar malkas apkuri ir ļoti iecienītas, taču šie modeļi piedāvā malkas piemešanu, atrodoties ārpus pirts telpas. Izdevīgi izmantot tieši šādas saunas krāsnis, jo tās nodrošina efektīvu siltuma atdevi, kā arī pirts izžūšanu pēc tās apmeklējuma. Visas malkas pirts krāsnis ir ērti lietojamas un neaizņem daudz vietas, tādēļ pirkums būs izdevīgs ikvienam, neraugoties uz ēkas izmēru. Šādas saunas krāsnis atrodas pirts priekštelpā tāpēc, ka daudzi izvēlas neiet pirtī, tomēr grib atrasties siltumā, ko šādas pirts krāsnis arī garantē.

Patentētas tehnoloģijas sniedz ieguvumus Jums

Uzņēmums ir patentējis dažādas tehnoloģijas, kas ļauj krāsnīm manāmi atšķirties ne tikai vizuāli, bet arī pēc uzbūves. Tiek izmantoti materiāli, kas nodrošina ātru uzsilšanu un ilgu telpas temperatūras uzturēšanu. Saunas krāsnis domātas, lai ātri varētu doties iekšā, tādēļ šāda opcija ir ļoti noderīga. Galvenās īpašības šīm saunas krāsnīm ir:

  • lielisks lietderības koeficients;
  • inovatīvs dizains;
  • unikālas tehnoloģijas, kas paātrina uzsilšanu;
  • ziepjakmens materiāls, kas piemērots arī „melnajām” pirtīm.

 

Jūs novērtēsiet arī to, ka pirts telpās gaiss saglabāsies svaigs un patīkams, jo izmantotās tehnoloģijas ļauj baudīt vienmērīgu temperatūru visā telpā. Turklāt krāsnis neuzkarst līdz tādam līmenim, ka nevar pieskarties to virsmai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *