Rolex vai Hublot rokaspulksteņi – kurus izvēlēties?

hublot rokaspulksteņi

Meklējot luksusa rokaspulksteni, mēs pievēršam uzmanību dažādiem faktoriem – mūsu pašu stilam un dzīvesveidam, mērķim, kādam aksesuārs tiks izmantots, laikrāža izmēram, dizainam, cenai un kvalitātei. Tie, kuri nekļūdīgi vēlas iegādāties labākos modeļus, zina, ka Šveices pulksteņi komentārus neprasa. Ja arī tu meklēsi savējo starp vairākiem Šveices zīmoliem, ir ļoti iespējams, ka nonāksi pie Rolex un Hublot laikrāžiem. Tiesa, lai izvēlētos to, kurš labāk atbilst tavam stilam un vēlmēm, ir mazliet jāpacenšas.

Gan Rolex, gan Hublot piedāvā augstākās kvalitātes rokas pulksteņus, kas piesaista pircēju uzmanību. Taču abi pulksteņu ražotāji ir ļoti atšķirīgi gan gaumes, gan stila ziņā.

Hublot

Uzņēmumu 1980. gadā izveidoja Karlo Kroko. Pēc aiziešanas no citas pulksteņu ražošanas kompānijas, viņš vēlējās radīt kaut ko pats, un Karlo bija pilnīgi atšķirīga vīzija nekā daudziem tradicionālajiem pulksteņmeistariem.

Kroko mērķis bija vienkāršība, tādēļ viņš pievērsa uzmanību pulksteņa siksniņai. Pēc vairākiem mēģinājumiem viņš beidzot radīja perfektu gumijas un tērauda kombinācijas siksniņu, kas izskatījās vienlaikus sportiski un eleganti. Hublot rokaspulksteņi līdz mūsdienām ir ievērojami attīstījušies, un daudzus tā labākos modeļus iespējams aplūkot luksusa preču interneta katalogā Chrono.lv.

Kombinējot revolucionāro siksniņu ar zelta pulksteņa korpusu, tika radīts jauns un inovatīvs stils. Eiropas dižciltīgākās personas ātri ievēroja šo zīmolu un vēlējās iegādāties tā pulksteņus.

2005. gadā kompānija laika klajā savu jauno kolekciju Big Bang (Lielais Sprādziens), kas teju nekavējoties saņēma balvu par labāko dizainu. Līdz šim Hublot ir radījis vairākas, unikālas Big Bang versijas.

Rolex

Pretēji Hublot salīdzinoši nesenajai ienākšanai pulksteņu ražošanas pasaulē, Rolex ir radījis laikrāžus un noteicis to standartus daudzu gadu garumā. 1908. gadā jauns uzņēmējs no Londonas, Hanss Vilsdorfs, radīja Rolex zīmolu, kura mērķis bija ražot uzticamus, precīzus un skaistus rokaspulksteņus.

Rolex paplašināja savu fokusu, sākot darināt arī ūdensizturīgus un putekļizturīgus laikrāžus, kas radīti, lai pasargātu precīzās detaļas pulksteņa korpusa iekšienē. Uzņēmums nolēma veidot arī tādus pulksteņus, kas noderētu piedzīvojumu meklētājiem – tiem, kas stundām ilgi atrodas jūras dzelmē, dodas jūrā, kāpj kalnos, brauc ar sacīkšu mašīnām vai ceļo pa pasauli.

Rokas pulkstenis kā ieguldījums

Daļa pircēju redz luksusa laikrāžus kā potenciālu ieguldījumu. Nav pārsteigums, ka, piemēram, Rolex ir viens no tiem zīmoliem, kura modeļiem ir viena no augstākajām vērtībām tirgū, kad tie tiek pārdoti pēc iegādes. Līdz ar to ir skaidrs, ka, iegādājoties šāda veida pulksteni, tu nekādā gadījumā nezaudē.

Lai arī Hublot zīmolam ir īsāka vēsture nekā Rolex, tas ir diezgan veiksmīgi atradis savu nišu pulksteņu ražošanas biznesā. Tas pārsteidz ar inovācijām, vēlmi atšķirties un izsmalcinātību.

Domājot par to, kurš no abiem zīmoliem labāk der tev, pievērs uzmanību savam stilam. Vai tas ir vairāk tradicionāls un tuvāks Rolex, vai arī ekstravagants un oriģināls, līdzīgi kā Hublot?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *