Palīgs sejas ādas kopšanā – atslābinoša sejas tīrīšana

sejas tīrīšanaMūsu ādas veselība ikdienā ir atkarīga no ārējās vides ietekmes. Tieši gaisā klaiņojošie netīrumi apgrūtina sejas veselības uzturēšanu. Mēs visi vēlamies izskatīties labi un cenšamies par sevi rūpēties. Seja ir tā ķermeņa daļa, kas prasa vislielākās rūpes, lai tā izskatītos gluda un veselīga. Regulāri jāapmeklē kosmetologs, ikdienā jālieto dažādi kosmētikas līdzekļi,…  

Sejas tīrīšana ir viena no ikdienas ”rituāla” daļām, neskaitot ikdienu, ar šo ”rituālu” jādodas arī pie speciālista. Labi koptai ādai parasti nerodas problēmas, taču katru no mums var skart sejas ādas veselības pasliktināšanās.

Visa procedūra sākas ar sejas sagatavošanu, kad tiek atvērtas poras un attīrīta sejas āda. Tas viss tiek darīts, lai līdzekļi, ko turpmāk izmantos procesā, dziļāk un efektīvāk iedarbotos. Kad sejas āda ir sagatavota, seko pīlinga procedūra.

Speciālists uzreiz novērtē jūsu ādas stāvokli un tipu, lai piemeklētu atbilstošāko procedūru sejas tīrīšanai. Katram cilvēkam ir jāatrod sava pieeja, lai ārstniecība būtu pēc iespējas efektīvāka. Ir pieejamas dažādas metodes ādas attīrīšanai:

  • Mehāniskās;
  • Enzīmu bioloģiskie pīlingi;
  • AHA (augļskābes) vai ķīmiskie pīlingi;
  • Vakuumtīrīšana;
  • Ultraskaņa u.c.

Jebkura sejas procedūra tiek noslēgta ar masku un mitrinošu krēmu, kuru uzklāj ar masāžas kustību palīdzību. Atslābinoša sejas tīrīšana liks Jums justies kā no jauna piedzimušiem.

Lai uz sejas ādas neveidotos pigments, pāris dienas nav ieteicams uzturēties tiešos saules staros, jo šajā periodā āda ir ļoti jūtīga. Ja vēlaties veikt sejas tīrīšanu vasarā, noteikti izvēlieties piemērotāko laiku, tā, lai netraumētu ādu.

Dodoties pie speciālista, jāatceras, ka ādas problēmas nepazudīs vienas dienas laikā, tas ir vesels ārstniecības process, kas var prasīt pat vairākas vizītes pie kosmetologa. Ja Jums ir problemātiska āda, ieteicams doties pie speciālista vismaz reizi mēnesī.

Kosmetologs ir tas cilvēks, kas palīdzēs Jums atbrīvoties no zemādas pumpām, nolobīs jau mirušās ādas šūnas un palīdzēs atbrīvoties no iekaisuma elementiem, un tās ir tikai dažas lietas, kas jūsu sejas ādu padarīs veselīgāku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *