Padomi piemērotākās bērnu gultas izvēlei

bērnu gultasPirmajos dzīves mēnešos Jūsu bērniņš gultā pavadīs pat līdz 20h diennaktī. Tieši šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai tā būtu maksimāli ērta un droša. Šūpulītis var būt pirmā opcija, kad domāsiet par guļvietu mazulim, tomēr atcerieties, ka bērniņš ātri izaugs, un drīz Jums radīsies nepieciešamība meklēt lielāku gultu.

Plašajā tirgus piedāvājuma klāstā ir pieejams tik daudz bērnu gultu, ka jaunajiem vecākiem nereti nākas apjukt. Kā izdarīt veiksmīgu izvēli un izvēlēties piemērotāko gultiņu? Turpinājumā sniegsim vērtīgus padomus, kuri Jums palīdzēs bērnu gultiņas meklējumos.

Kas raksturo bērnu gultiņu?

Bērnu gultiņas tiek ražotas tieši mazuļu vajadzībām. Pārsvarā tām ir redelītes, kas ļauj vecākiem netraucēti redzēt, kas notiek ar mazuli, taču tagad tirgū atrodamas arī auduma materiāla gultiņas un šūpulīši ar caurredzamību. Šis ir pirmais aspekts, ko vērts ņemt vērā, dodoties gultiņas meklējumos. Parasti gultas jaundzimušajiem tiek ražotas ar redelēm, savukārt vecākiem bērniem gultas jau kļūst līdzīgas pieaugušo gultām.

Piemērojams matrača augstums

Izvēloties gultiņu jaundzimušajam, svarīgi, lai tās matrača augstums būtu regulējams. Tas ļaus Jums viegli piekļūt mazulītim, kamēr tas ir pavisam mazs, un nolaist matraci zemāk, kad bērniņš kļūs kustīgāks un sāks celties kājās. Parasti bērnu gultiņām ir trīs regulējami augstumi.

Nolaižami gultas sāni

Izvēloties gultu ar maināmu matrača pozīciju, vēlams, lai arī gultas sāni būtu nolaižami. Kamēr matracis atradīsies augstākajā pozīcijā, Jūs viegli varēsiet pārliekties pāri gultas malai, tomēr nolaižot matraci zemāk, tas var palikt apgrūtinoši, it īpaši, ja ciešat no muguras problēmām.

Interneta veikals 220.lv piedāvā bērnu gultas, kā arī jaundzimušo gultiņas ar nolaižamiem sāniem Jūsu komfortam.

Uzglabāšanas nodalījums

Dažas bērnu gultas tiek ražotas ar iebūvētām veļas kastēm gultas zemākajā daļā.  Šādas atvilktnes ir lielisks risinājums, ja Jums pietrūkst vietas Jūsu mazuļa lietiņu uzglabāšanai. Atvilktnē ērti varēsiet novietot gultas veļu, sedziņas un citas lietas, turklāt šādi ekonomēsiet vietu telpā.

Gutiņas ar pārtinamo virsmu

Dažkārt ražotāji piedāvā iegādāties gultiņas, kurām komplektā nāk līdzi pārtinamā virsma. Šo virsmu varat novietot vienā gultas stūrī vai arī pārvietot citā Jums ērtā vietā. Gulta ar pārtinamo virsmu ir ideāls variants, ja vēlaties ekonomēt vietu telpā.

Ceļojumu bērnu gultiņas

Patiešām, tirgū pieejamas arī šāda veida bērnu gultiņas. Tās lieliski noderēs dodoties izbraukumos, kad nenakšņosiet mājās. Šīs gultiņas ir ļoti vieglas, saliekamas un kompaktas. Arī interneta veikala 220.lv piedāvājumā atrodamas pievilcīgas un kompaktas bērnu ceļojumu gultiņas. Dažu gultu komplektācijā ir moskītu tīkli, kas atļaus Jums šo gultu pat novietot ārā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *