OCTA pārbaude internetā portālā Gudriem.lv!

auto sadursme

Pārbaudīt un uzzināt lētāko OCTA apdrošināšanas polises cenu vari arī internetā. Tev nebūs nepieciešams apmeklēt visu apdrošinātāju mājaslapas vai arī zvanīt viņiem, lai noskaidrotu, kurš no apdrošinātājiem Tev piedāvā izdevīgāko risinājumu. Kā zināms, Latvijā apdrošināšanas pakalpojumus piedāvā daudzi uzņēmumi. Viņu piedāvājums visbiežāk atšķiras cenu ziņā. Kad cilvēkam nepieciešams iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi, viens no variantiem ir vadīties pēc atsauksmēm, tomēr jāņem vērā, ka ne vienmēr tas, kas der vienam, derēs arī citam. Gudriem.lv piedāvā lielisku alternatīvu – pārbaudi un uzzini, kurš no visiem Latvijas apdrošinātājiem Tev piedāvā lētāko un izdevīgāko polises cenu.

Izvēlies Gudriem.lv – Tu nenožēlosi

Gudriem.lv vadās pēc trim galvenajiem principiem – izdevīguma, ātruma, kā arī kvalitātes. Gudriem.lv partneris ir apdrošināšanas brokeri SIA IIZI. Šim apdrošināšanas brokerim ir paši izdevīgākie ilgtermiņa līgumi ar apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Tādā veidā Tu vari būt pārliecināts, ka saņemsi pašu izdevīgāko piedāvājumu. Izmantojot Gudriem.lv Tu, protams, varēs ietaupīt arī laiku. Tā ir iespēja dažu sekunžu laikā uzzināt pašu lētāko OCTA polises cenu tieši savai automašīnai. Gudriem.lv piedāvā arī saņemt operatīvu un kvalitatīvu konsultāciju par visiem jautājumiem, kas saistīti ar OCTA apdrošināšanas polisi. Ja Tev būs kādi neskaidri jautājumi vai arī nepieciešama kāda cita palīdzība, kas saistīta ar OCTA apdrošināšanas polisi, ienāc Gudriem.lv.

Gudriem.lv piedāvā salīdzināt visus apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai uzzinātu, kurš piedāvā pašu izdevīgāko OCTA polises iegādes variantu. Kad būsi salīdzinājis apdrošinātājus, Tev būs iespēja arī aizpildīt polises pieteikumu tūlīt pēc aprēķina veikšanas. Tu varēsi uzreiz noformēt polises iegādi. Izvēlies sev piemērotāko risinājumu un apakšsadaļā „PIRKT” varēsi noformēt pirkumu dažu minūšu laikā. Pēc tam, kad būsi iegādājies polisi, tā Tev tiks nosūtīta PDF formātā uz Tavu norādīto epasta adresi. Polises iegāde tiek nodrošināta sadarbojoties ar apdrošināšanas brokeri SIA IIZI.

OCTA apdrošināšanas polise ir obligāta visiem transportlīdzekļu vadītājiem. Bez braukšanas bez OCTA polises, var tikt piemērots naudas sods, kā arī piešķirti soda punkti. Ja tik savākti pārāk daudz soda punkti, pastāv liela varbūtība pazaudēt autovadītāja apliecību. Arī tehnisko apskati Tava automašīna nevarēs iziet, ja nebūsi noformējis OCTA apdrošināšanas polisi. Tev ir iespēja iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi ar termiņu uz 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem. Lai salīdzinātu apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējus, Tev nepieciešams Gudriem.lv mājaslapā ievadīt reģistrācijas numuru un apliecības numuru. Kad būsi ievadījis šos nepieciešamos datus, dažu sekunžu laikā uzzināsi, kurš apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējs Tev piedāvā pašu izdevīgāko polises variantu. OCTA pārbaude ir ērts un ātrs process.

OCTA pārbaude būs piemērota visiem. Tas noteikti ļoti patiks visiem aizņemtajiem, kuriem ikdienas gaitās neatliek laiks, lai aplūkotu visus apdrošinātājus, kā arī visiem citiem, kuri vēlas ietaupīt savu laiku, jo kāpēc gan sarežģīt dzīvi, ja Gudriem.lv bezmaksas ļauj to atvieglot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *