Octa kalkulators pēc auto numura.

Octa Kalkulators

Lai ietaupītu Jūsu laiku un arī padarītu OCTA noformēšanas procesu vienkāršāku un pieejamu ikvienam Latvijas iedzīvotājam, Jums ir iespēja izmantot OCTA kalkulatoru. Nepilnas minūtes laikā Jums būs iespēja uzzināt sava transportlīdzekļa OCTA cenu. Ar OCTA kalkulatora palīdzību iespējams parēķināt cenas visās deviņās nedzīvības apdrošināšanas sabiedrībās : Baltijas Apdrošināšanas Nams, Balta, Baltikums, BTA, Compensa, Ergo, Gjensedige, If un Seesam. OCTA kalkulators ir pieejams 24 h diennaktī 7 dienas nedēļā – tā ir iespēja Jums aprēķināt cenu jebkurā Jums ērtā vietā un laikā. Vairs nav jādomā par to, līdz cikiem strādā konsultācijas biroji,jo varēsiet pats aprēķināt cenu kaut vai nakts vidū!

4 soļi, lai apdrošinātu savu transportlīdzekli

  1. Jums nepieciešama ievadīt OCTA kalkulatorā Jūsu transportlīdzekļa valsts numuru, kā arī transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības numuru. Pēc dažām sekundēm Jums parādīsies visu apdrošinātāju OCTA piedāvājumu
  2. Tālāk Jums jāizvēlas uz cik ilgu laiku vēlaties apdrošināt savu transportlīdzekli. Ir iespēja izvēlēties – 3 mēnešus, 6 mēnešus, 9 mēnešus vai 12 mēnešus, kā arī jāizvēlas apdrošināšanas sabiedrība, kura Jūs visvairāk uzrunā un kuras pakalpojumus vēlaties izmantot. Pēc izvēles veikšanas ir jānospiež „Pirkt polisi”.
  3. OCTA kalkulatorā Jums ir jāieraksta savi personas dati –
  • vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums,
  • personas kods vai vienotais reģistrācijas numurs
  • kontakttālrunis
  • e-pasts
  • juridiskās personas pārstāvja datus, kurš pērk polisi un juridisko adresi

Tālāk ir jāspiež „Turpināt”

  1. Visbeidzot Jums ir jāizvēlas OCTA polises apmaksas veids. Ir iespēja apmaksāt to ar kredītkarti vai debetkarti tiešsaistē (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro, American Express), pievienojoties caur kādu no Latvijas lielākajām bankām (Swedbank, SEB, Nordea, DNB, Citadele). Jums, protams, ir iespēja arī norādīt, ka vēlaties maksāt skaidrā naudā. Tādas izvēles gadījumā Jums tik sagatavots rēķins. Neaizmirstiet pārbaudīt OCTA polises sākuma datumu

Kopējais laiks, kas nepieciešams polises iegādei – aptuveni 5 minūtes. Tā ir iespēja ērti un ātri noformēt OCTA polisi. Šī iespēja lieliski noderēs ikvienam, kurš ir aizņemts ikdienas darbos, kā arī visiem tiem, kuri novērtē mūsdienu tehnoloģiskos risinājumus un iespējas. Pēc pieteikuma aizpildīšanas un pārskaitījuma veikšanas OCTA polisi varēsi saņemt savā e-pastā. OCTA kalkulators piedāvā labākos apdrošinātāju piedāvājumus. Tā Jums būs iespēja ne tikai ērti un ātri noformēt polisi, bet arī ietaupīt naudu. Kā zināms, OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Šī polise ir obligāti nepieciešama visiem motorizētajiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē. Tagad Tev ir iespēja to noformēt un iegādāties neizejot no mājām. OCTA kalkulators aprēķinās Tavu polises cenu un varēsi pats izvēlēties, kura uzņēmuma pakalpojumus izvēlēties! Neaizmirsti noformēt polisi, jo tā ir nepieciešama ikvienam autovadītājam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *