Noderīgi padomi velosipēda izvēlē

velosipēdi internetāSagaidot pavasari, daudzi domā par jauna velosipēda iegādi. Un ne velti – šim transportlīdzeklim ir daudz priekšrocību – tas ir ērts, ekonomisks un palīdz uzlabot fizisko formu. Velosipēdu var izmantot gan ikdienā, gan brīvdienās un sportiskās aktivitātēs. Taču, pirms iegādājies velosipēdu, izvērtē, kurš no visiem variantiem būs Tev piemērotākais.

Izvērtē, kādam mērķim velosipēds paredzēts

Izvēlei dažādu veidu velosipēdi. Lai saprastu, kurš no tiem būs piemērotāks, jāizvērtē, kādam mērķim braucamais nepieciešams. Piemēram, braukšanai ārpus pilsētas pa nelīdzenām ceļa virsmām piemēroti kalnu velosipēdi (atrast internetā). Tiem ir lielākas riepas, kas nodrošina labāku saķeri arī ar nelīdzenu ceļa virsmu.

Garākiem braucieniem piemērots arī tūrisma velosipēds. Savukārt tiem, kuri ar velosipēdu labprātāk pārvietojas pa pilsētu, jāizvēlas kāds no pilsētas velosipēdiem. Taču, ja velosipēdu izmantosi gan pilsētā, gan arī ārpus tās, priekšroku jādod universālajam divritenim – ar to droši var braukt pa dažādām ceļa virsmām. Protams, jāņem vērā arī tas, cik lielus attālumus plānots mērot – jo garāki maršruti, jo lielāka nozīme riepu kvalitātei.

Plāno, kur velosipēdu novietosi

Izvēloties velosipēdu, jāplāno arī, kur tas tiks novietots tad, kad ar to nebrauc. Ja dzīvo daudzdzīvokļu nama augstākajos stāvos un velosipēdu bieži nēsāsi augšā un lejā, vislabākā izvēle būs velosipēds ar nelielu svaru.

Otrs būtiskais faktors ir velosipēda apkope. Jo vairāk braucamais tiks pakļauts dažādu laika apstākļu ietekmei, jo rūpīga apkope tam būs vajadzīga. Tāpat jāpadomā arī par drošības jautājumu – drošu un kvalitatīvu slēdzeni.

Izvēlies labāko velosipēda iegādes vietu

Lai velosipēds kalpotu ilgi un labi, svarīgi izvēlēties labu, uzticamu tirdzniecības vietu. Ja plāno iegādāties lietotu velosipēdu, rēķinies, ka nevarēsi būt drošs par tā vēsturi un patieso stāvokli. Tādēļ prātīgāk ir iegādāties jaunu velosipēdu.

Izvēle ir patiešām liela, tādēļ ikviens var atrast sev piemērotāko risinājumu. Daudzveidīgs velosipēdu piedāvājums arī internetā. Turklāt tā ir iespēja ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus – piedāvājumu var aplūkot un pasūtījumu veikt jebkurā sev ērtā laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *