Noderīgi ieteikumi virtuves tehnikas izvēlē

trauku mazgājamā mašīna virtuveiLai virtuve būtu funkcionāla, svarīgi, lai tajā būtu atbilstoša tehnika. Ko ņemt vērā, izvēloties piemērotāko tehniku? Par to raksta turpinājumā!

Ledusskapis

Pirmais svarīgais elements, bez šaubām, ir ledusskapis. Tā izvēle atkarīga no individuāliem kritērijiem, tomēr, pirms lem par labu vienai vai otrai ierīcei, jāizvērtē vairāki faktori, kas saistīti ar ledusskapja funkcijām un tipu.

Pirmais svarīgais jautājums ir ledusskapja dizains – no tā atkarīgs, kā ierīce iederēsies virtuvē, cik funkcionāla tā būs. Mūsdienās ledusskapji aprīkoti ar dažādām funkcijām, tādēļ pirms došanās uz veikalu, vajadzētu saprast, kādas funkcijas ir aktuālākās. Tāpat jāpievērš uzmanība arī tam, cik ērta būs ledusskapja lietošana – uz kuru pusi veras ledusskapja durvis, cik ietilpīgs tas ir, kāda ir saldētava u.c.

Trauku mazgājamā mašīna

Arvien plašāk novērtētas ir arī trauku mazgājamās mašīnas (uzzināt vairāk). Īpaši ērti tas ir lielās ģimenēs, kur netīro trauku ir vairāk. Kvalitatīva trauku mazgājamā mašīna traukus nomazgās tīrāk, nekā tad, ja tas tiek darīts ar rokām. Otrkārt, ilgtermiņā tā iespējams arī samazināt ūdens patēriņu.

Trauku mazgājamās mašīnas atšķiras pēc izmēriem, elektroenerģijas un ūdens patēriņa, kā arī pieejamām funkcijām. Izvēlei gan iebūvējamās, gan brīvi stāvošās ierīces.

Iebūvējamā virtuves tehnika

Daudzi dod priekšroku iebūvējamai virtuves tehnikai. Tā ir viegli kopjama, jo  starp iekārtām nav spraugu un arī izskatās labi.  Jāņem gan vērā, ka šāda tehnika pieejama standarta izmēros, tāpēc vienmēr jāpadomā, kā tā ietilps attiecīgajā virtuvē. Tāpat jāpatur prātā, ka iebūvējamā tehnika ir salīdzinoši dārga, turklāt laika gaitā to nebūs iespējams mainīt vietām vai pārbīdīt.

Mikroviļņu krāsns

Veikalos pieejama arī liela mikroviļņu krāsns izvēle. Piemēram, kombinētajās mikroviļņu krāsnīs iespējams gatavot konditorejas izstrādājumus gluži tāpat kā parastajās krāsnīs. Izvēloties mikroviļņu krāsni, jāņem vērā tās ietilpība un jauda. Jo lielāka jauda, jo ēdiens tiks uzsildīts ātrāk, taču tas nozīmē arī lielāku elektroenerģijas patēriņu. Protams, būtiski aspekti ir arī krāsns vadība, drošība, izskats, funkcionalitāte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *