Noderīgas idejas, kā saposties vasaras festivāliem

lēti apavi internetāVasara ir pilsētas svētku, festivālu un citu brīvdabas pasākumu sezona. Taču, ņemot vērā, ka laika apstākļi vasarā ir visnotaļ neparedzami, dodoties uz šādu pasākumu, nopietni jāpadomā par piemērotākā apģērba izvēli. Piedāvājam dažus noderīgus padomus, kas ļaus mesties vasaras piedzīvojumos bez satraukuma par noberztām kājām vai nosalušām rokām.

Atbilstība pasākuma tematikai

Apģērbam jābūt ērtam un praktiskam, taču arī pieskaņotam konkrētā pasākuma tematikai un norises vietai. Bez šaubām, jāņem vērā arī laika apstākļi.

Ērti apavi

Būtisks nosacījums, lai pasākumā justos ērti, ir piemēroti apavi. Vienalga, vai šim mērķim tiek iegādāti lēti apavi internetā, uzvilktas jau ievalkātās kedas vai arī piemēroti risinājumi tiek meklēti dārgākos veikalos, galvenais nosacījums ir ērtības. Augstpapēžu kurpes vajadzētu atstāt citiem pasākumiem, tā vietā priekšroku dodot kurpēm ar zemiem papēžiem, piemēram, laiviņām vai sportiska stila apaviem.

Laika apstākļiem piemēroti risinājumi

Laika apstākļi var būt dažādi, tāpēc noteikti vajadzētu paņemt līdzi kādu siltāku jaku vai džemperi. Tāpat somā vajadzētu atrast vietu arī lietussargam vai lietusmētelim. Ja uz pasākumu dodies ar personīgo auto, bagāžniekā vari ielikt arī gumijas zābakus.

Pietiekami ietilpīga soma

Arī somu vajadzētu izvēlēties pietiekami ietilpīgu, lai tajā varētu salikt visu nepieciešamo. Vislabāk izvēlēties somu, kuru var ērti pārlikt pār plecu.

Uzmanīgi ar dekoratīvo kosmētiku

Ņemot vērā neprognozējamos laika apstākļus, vasaras festivālos ar pārlieku daudzumu dekoratīvās kosmētikas noteikti aizrauties nevajadzētu, jo liels karstums vai lietus meikapu tik un tā sabojās.

Spilgti akcenti

Lai savu tērpu padarītu oriģinālāku un pamanāmāku, vari izvēlēties spilgtus akcentus un aksesuārus – piemēram, lielas matu rotas, krelles, ziedu vainagu, bārkstis pie somas vai jakas u.c.

Saskaņoti tērpi

Ja uz pasākumu dodies kādā kompānijā, varat vienoties par saskaņotu apģērbu, piemēram, vienotu krāsu, vienādiem t-krekliem vai apģērba stilu. Tas raisīs pozitīvas emocijas gan pašos, gan arī citos.

Ērts, praktisks un skaists apģērbs ir tikai viens no aspektiem, lai brīvdabas pasākums izdotos. Tik pat svarīgas ir arī mirdzošas acis un pozitīvs noskaņojums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *