Motocikla tiesības VIP autoskolā – ekskluzīva pieeja un unikāls risinājums

motocikla tiesības

Kopš 2015. gada katram topošajam auto un moto vadītājam ir iespēja izvēlēties mācīties Latvijas tirgū unikālā autoskolā – VIP autoskolā Lāčplēša ielā 24. Sekojot valsts un CSDD noteiktajiem normatīviem un kritērijiem, tā piedāvā to pašu apmācību programmu, ko citas līdzīgas topošo vadītāju mācību iestādes, tomēr unikālā veidā. VIP autoskola lepojas ar mūsdienīgu un jauneklīgu skatienu uz visām kategoriju mehānisko transporta līdzekļu vadītāju sagatavošanu. Īpašā vadības kontrole par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti ļauj pārliecinoši apgūt automašīnas vadīšanas mākslu, tāpēc arī motocikla tiesības VIP autoskolā  var iegūt ātri.

VIP autoskolā iespējams apgūt visu kategoriju zināšanas, tai skaitā var iemācīties braukt ar motociklu un saņemt A kategorijas tiesības. Tāpat kā citās kategorijās, arī lai saņemtu A kategorijas tiesības ir jāapmeklē teorijas kursi un jānokārto autoskolas eksāmens. Obligātās braukšanas nodarbības  Lai saņemtu A kategorijas tiesības, jānobrauc 8 valsts noteiktās akadēmiskās stundas, bet, protams, tas ir jāskatās individuāli. Ierobežojums šajā kategorijā ir vecums – jāsasniedz vismaz 21 gada vecums.

Ko nozīmē VIP autoskola?

Ekskluzīvo apmācību procesu VIP autoskola nodrošina caur vairākiem nozīmīgiem kritērijiem. Pirmkārt, kā mācībspēkus izmantojot labākos, profesionālākos un pieprasītākos pasniedzējus un instruktorus Latvijā. Tieši personāls ir viens no galvenajiem fundamentiem autoskolā, kas parāda tās iekšējo mikroklimatu, attieksmi pret sevi un klientiem, kā arī nodrošina konstantu kvalitātes rādītāju. Pasniedzējus un instruktorus, ko piedāvā VIP autoskola, var pārbaudīt gan CSDD datu bāzēs, gan rakstiskajās un mutiskajās atsauksmēs.

Otrkārt, tās ir nelielas apmācību grupas sev izdevīgākajā laikā. Ko tas nozīmē topošajam vadītājam? Tā ir ļoti individuāla un personalizēta pieeja, tieša komunikācija, nepārtraukta un nemitīga atgriezeniskā saite, lai maksimāli ātri un efektīvi apgūtu mācību vielu un sarežģītākos teorijas jautājumus. Mācīties var gan individuāli, gan ļoti nelielās 1-3 cilvēku grupās. Neviena cita mācību iestāde Latvijā šādu servisa pakalpojumu nesniedz. A kategorijas tiesības būs kabatā ātrāk un vienkāršāk.

Tikpat svarīgi ir izvēlēties sev piemērotāko mācību laiku un vietu, piemēram, darba vietā birojā, mājās vai jebkur citur. Tas ļaus ietaupīt laiku, jo nebūs jāpārvietojas un pasniedzēji paši brauks uz norādīto adresi konkrētajā laikā.  Treškārt, tie ir izcilas kvalitātes transporta līdzekļi. Gan mašīnas, gan motocikli ir jauni, labi kopti, nepiesmēķēti, kas spēj kursantam radīt patīkamu, drošu vidi. Lai saņemtu A kategorijas tiesības, jauns, tehniski adekvāts un kopts motocikls  palīdzēs ātrāk apgūt vajadzīgās iemaņas.

Ja vēlies iegūt A kategorijas tiesības unikālā skolā, izvēlies ekskluzīvo VIP autoskolu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *