Mobilie telefoni Nokia.

nokia viedtālruni

Atceros, ka savulaik Nokia simboliski bija kaut kas līdzīgs BMW – tikpat atpazīstams zīmols ar savu slavu, kas sekoja – neiznīcināms. Atceros arī to, ka viens no maniem pašiem pirmajiem mobilajiem telefoniem bija slavenā „Čaka Norisa Nokia 3310”. Ļaudis runā, ka ja man tā glabājas atvilktnē jau 10 gadus nelietota un neizslēgta, tad baterija vēl ir vismaz pus pilna.

Protams, noliegt to nevar – Nokia ir zīmols, kas vienmēr ir bijis atpazīstams ar savu izturību un uzticamību. Arī kā nākamo mobilo telefonu, kad pirku jaunu, iegājos Nokia modeli. Un lai gan gadiem ejot un telefoniem mainoties esmu izmēģinājis dažādu modeļu mobilos telefonus, vienmēr esmu atgriezies pie Nokias – nezinu, vai tiešām tāpēc, ka tik izturīga un praktiska, vai arī tas ar Nokia telefoniem iegājies tāpat kā ar Audi markas automobiļiem – vienkāršs, uzticams un elegants.

Arī tagad, kad mobilo telefonu un viedtālruņu izvēles iespējas ir tik plašas, ka vari sēdēt divas dienas un nesaprast – ko izvēlēties, Nokia vēl joprojām ir saglabājusi savu eleganci un vienkāršību. Ļoti patīk tas, ka ir pieejami gan skārienjūtīgie, gan arī Nokias ar pogām (telefons ar pogām vispār mūsdienās ir retums, ja vien nav paredzēts īpaši senioriem). Iespēju un izpildījuma ziņā Nokia iet līdzi laikam un tehnoloģiju attīstībām nodrošinot to pašu iebūvēto navigāciju, labu fotokameru, Windows operētājsistēmu un citas lieliskas funkcijas. Bet dizaina un izskata ziņā Nokia saglabā vienkāršību – nekur, meklējot piedāvājumā, neesmu vēl redzējis pārspīlēti milzīgu izmēros vai nepraktiska paskata Nokia telefonu. Jā, krāsaini, koši un interesanti gan Nokia viedtālruņi ir kļuvuši. Tomēr cenas ziņā tieši Nokia ir vieni no saprātīgākajiem piedāvājumiem. Pērc tos

šeit http://220.lv/lv/mobilie_telefoni/mobilie_telefoni Protams, tiem, kas vēlas „pazīmēties” ar savu jaunāko, modernāko, dārgāko telefonu, iespējams, Nokia viedtālruņi vairs nešķitīs tik pievilcīgi. Savukārt tiem, kuri meklē uzticamus, izturīgus, vienkāršus, elegantus un tajā pašā laikā jaudīgus un daudzfunkcionālus viedtālruņus, nepārspīlējot ar cenu – tad tieši Nokia būs tas, kas jāmeklē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *