Lombardi un to darbības sfēras

lombardi Latvijā

Laikā, kad šķiet, ka kredītu piedāvā katrs, kam nav slinkums, ir vērts padomāt vai tas ir vienīgais risinājums. Bieži ivzēlamies iegādāties preces uz nomaksu, par cenu, kas stipri pārsniedz mūsu iespējas un vēlāk izrādās, ka prece mums tā īsti nemaz nav vajadzīga, tad sākas pārdomas, ko ar to darīt. Atdot atpakaļ to bieži nav iespējams līguma noteikumu dēļ, pārdot par pieņemamu cenu šo lietu vairs nav iespējams, jo tā jau ir lietota un iespējams pat ieguvusi kādu skrāpējumu vai bojājumu, kas pazeminās šīs preces vērtību par vēl vismaz trešo daļu no sākotnējās vērtības. Šeit talkā var nākt lombards.

Lai gan mums bieži šis vārds saistās ar sliktām asociācijām – pēdējo iespēju, kad naudas vairs nav un nākas ieķīlāt savas dārglietas vai citus vērtīgus priekšmetus no kuriem šķiramies nelabprāt, tā nebūt nav. Lombardos ne vien iespējams nodot ķīlā savas vērtslietas un dārgus datorus, lai kaut kā tiktu līdz nākamajai mēnešalgai, bet arī nodot uzpirkšanai vairs nevajadzīgas preces, kuras bieži jau vairs nezinām, kur likt. Garāžā stāv kāds instruments, kuru iegādājāmies ar domu par pašrocīgu remontu, tomēr ķeroties pie darba sapratām, ka tas ir mums pilnīgi nevajazīgs un nederīgs. Šajā gadījumā ir iespēja nodot to jebkurā lombardā, kas par saprātīgu cenu to uzpirks un vēlāk izliks tālākai tirgošanai. Iespējams tieši jums tā būs lieliska iespēja iegūt pirmo iemaksu kādai citai sen kārotai lietai vai pat ceļojumam.

Lombardi Latvijā sniedz daudz un dažādus pakalpojumus, kas saistīti ne vien ar preču uzpirkšanu un pārdošanu, bet arī novērtējumu, kas ļaus saņemt objektīvu vērtējumu par kādu sev piederošu mantisku vērtību. Bieži šīs pašas iestādes piedāvā arī kreditēšanas iespējas gan ilgtermiņam, gan īstermiņam, kā pret ķīlu, tā bez tās. Tā pat lombardi piedāvā arī iegādāties preces, ko citi ir nodevuši. Tā ir lieliska iespēja tikt pie sen kārotā par saprātīgu summu. Preces tiek pārbaudītas un novērtētas atbilstoši to kvalitātei, kā arī tiek noteikti visi šo preču trūkumi, kas ļaus jums jau laicīgi rēķināties ar iespējamajām problēmām, kas varētu rasties ar konkrēto lietu.

Ja līdz šim jūs mākušas šaubas par lombardu darbību un to godīgumu, tad jāsaprot, ka šobrīd šīs iestādes ir tik pat vērā ņemamas, kā jebkurš cits kreditors vai novērtētājs. Tā būs iespēja jums iegūt vajadzīgo naudas summu kādas preces iegādei vai arī tik pat lieliska iespēja atbrīvoties no kaut kā sen nevajadzīga un jums nenoderīga. Lai darījums būtu veiksmīgs, noteikti jāparūpējas arī par lietas apkopi un tehnisko stāvokli. Bonuss būs arī oriģinālais iepakojums un čeks par pirkumu, kas apliecinās, ka jūs esat pirmais preces lietotājs. Nav vērts baidīties no lombardiem, lai kā arī šis nosaukums jums nesaistītos ar sliktām asociācijām. Tas var izvērsties par labāko veidu, kā atbrīvoties no liekas tehnikas vai nevajadzīgiem priekšmetiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *