Lietoti Šveices pulksteņi iegādājami tepat Vecrīgā

lietoti Šveices pulksteņi

Zīmoli, kam vairs nav par sevi jāstāsta – Rolex, Tag Heuer, Ulysse, Omegam Porsche Design, Edox, Bell&Ross, Montblanc un daudzi citi, ko tirgo un servisu sniedz augstākās raudzes profesionāļi, var tikt raksturoti ar trīs vārdiem – kvalitāte, luksuss un elegance. Ja tās ir arī Tavas dzīves vērtības, tad šāds pulkstenis ekselenti un atbilstoši parādīs Tavu statusu.

Vīrieša galvenais aksesuārs un sievietes rotu papildinājums ir pierādījums dzīves līmenim un apliecinājums sev pašam. Šis aksesuārs ir tik būtisks, ka to var droši iegādāties arī lietotu, jo to vērtība ar gadiem tikai pieaug. Protams, jāsameklē drošs un zināms uzņēmums, kas nodarbojas ar lietotu Šveices pulksteņu tirdzniecību.

Plaša Šveices pulksteņu izvēle – tepat Latvijā

Lietoti Šveices pulksteņi, kas tāpat ir ekskluzīvi, pavisam noteikti ir jāiegādājas drošā, uzticamā un profesionālā uzņēmumā. Latvijā, Rīgā esošais Baltic Watches pulksteņu veikals savu profesionalitāti apliecina jau vairākus gadus un piedāvā plašu izvēli. Katra prece ir oriģinālai, ko apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Kā papildus garantija kalpo COSC sertifikāts (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), ko izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts. Katrs laikrādis, kuram šis sertifikāts ir piešķirts, ir izgājis vairāk kā divu nedēļu ilgu pārbaudi institūtā, kur, pārbaudes ietvaros, laikrādis ir pakļauts dažādiem faktoriem dažādos stāvokļos.

Izcilākie, izturīgākie un kvalitatīvākie materiāli; rotājumos dārgakmeņi, nevis kristāli; dārgmetāli apzeltījumu vietā- šie ir Šveices pulksteņa raksturlielumi. Salīdzinājums ar mākslas darbu ir īsti vietā, jo luksusa pulksteņi iegūst vērtību ar laiku. Jo ir luksusa vecāks pulkstenis, jo tas kļūst vērtīgāks, īpaši kolekcionāriem. Pulksteņi ir uzticami un izturīgi, rādot precīzu laiku desmitiem gadu vai pat ilgāk, ar pavisam minimāliem apkopes darbiem laika gaitā.

Šveices pulkstenis ir vērtība

Protams, Šveices rokas pulkstenis nenozīmē tikai augstu cenu. Katram laikrādim ir savs stāsts. Galvenais pamatelements luksusa pulksteņa gatavošanā ir meistarība, kas ir bijusi ieguldīta pulksteņa veidošanā. Pulksteņa meistara uzdevums nav tikai tehniski salikt dažādas detaļas, tas reizēm ir stāsts pat divu gadu garumā, jo viens Šveices pulkstenis top 10 līdz par 24 mēnešus! Tas ir roku darbs, kas līdzinās detalizēti izstrādātam mākslas darbam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *