Lieliska iespēja – pieejams ārstnieciskais pedikīrs

pieejams ārstnieciskais pedikīrs

Tautā mēdz teikt, ka pēdas ir kā mūsu organisma spogulis, kas mūs brīdina, ja kaut kas nav kārtībā ar mūsu veselību. Domāju, ka jebkurš no mums ir spējīgs piekrist šim uzskatam. Lai izvairītos no dažādām nevēlamām saslimšanām vai vienkārši sakoptu pēdiņas, jādodas uz pedikīru. Mūsdienās ir pieejams ārstnieciskais pedikīrs, kas parūpēsies par pēdu veselības uzlabošanu.

Ārstnieciskais pedikīrs

Ārstnieciskais pedikīrs nav tikai kāju sakopšana, bet gan arī ārstniecības metode. Iespējams sākumā tas var likties jocīgi, taču podologa specialitātē ir tieši jūsu pēdu veselība. Speciālists veic dažādas procedūras atkarībā no problēmas un katrai no tām piemeklē labāko risinājumu.

Ko dara podologs?

 • Veic pēdu ārstniecisku aprūpi;
 • Veic nagu ārstniecisku aprūpi;
 • Kārpu apstrādi;
 • Veic ādas plaisājumu apstrādi;
 • Novērtē stāvokli kādā atrodas jūsu pēdas un nagi;
 • Veic pēdu izmeklējumus;
 • u.c.

Kā jau var pateikt, podologs dara ļoti daudz un ir labi, ka mūsdienās ir pieejams šāds speciālists. Ārstnieciskais pedikīrs ir laba lieta, ja zināt, ka kaut kas nav kārtībā un esat gatavs to mainīt.

Bieži rodas jautājums – kā tas notiek? Tad nu atbilde ir pavisam vienkārša – pirmais nozīmīgais posms ir konsultācija. Tā nepieciešama, lai speciālists spētu izmeklēt jūsu gadījumu un noteikt diagnozi. Tiek izvērtēts pēdu un nagu stāvoklis kā arī piemērots individuāls plāns ārstēšanai. Tāpēc nav jābaidās doties pie ārsta, ja runa ir par jūsu veselību. Otrais solis, nepārprotami, ir pašas procedūras veikšana. Ja uztraucaties par laiku, kas būs jāpavada ārsta kabinetā, tad šim uztraukumam nav pamata, jo procedūras parasti aizņem 40-60 minūtes. Nav teikts, ka jums tiks veikta tikai viena procedūra, bet šī tiešām nav viena no ilgākajām procedūrām, tāpēc, manuprāt, tai noteikti katrs no mums var atrast laiku. Runa ir tomēr par mūsu veselību, vai ne?

Izmaksas

 Cena parasti ir viens no faktoriem, kāpēc cilvēki izvēlas ārstēšanu atlikt vai neveikt vispār. Šajā gadījumā cena nepavisam nav augsta, ja ņemam vērā to, ka jūsu pēdas aprūpēs speciālists. Izmaksas svārstās no 5 EUR – 25 EUR, viss atkarīgs no nepieciešamās aprūpes vai procedūras. Mazs ieskats cenrādī:

 • 30 min konsultācijas izmaksas ir 10 EUR;
 • Nagu apstrādes izmaksas ir 15 EUR;
 • Ārstnieciskā pedikīra izmaksas ir 25 EUR;
 • c.

Ja dotā informācija mulsina vai esat ieinteresēti, droši varat apmeklēt mājas lapu: http://dermatologs.com/, kurā sniegta visa nepieciešamā informācija par Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikas procedūrām un to izmaksām. Mājas lapa pat piedāvā tādu funkciju kā pierakstīšanās vizītei un pat atgādinājums par pieraksta laiku! Skan ļoti labi, ja esat cilvēks, kas bieži kaut ko piemirst. Ja internets nav jums labs draugs, speciālisti jūs noteikti gaidīs ciemos Firsa Sadovņikova ielā 20 – 413.kab., 4. stāvā. Mājas lapā atrodama arī informācija par to, kā līdz turienei nokļūt.

Mēs visi varam būt tikai laimīgi, ka mūsdienu medicīna ir tik tālu attīstījusies. Mums vairs nav jāuztraucas par daudzu slimību ārstēšanu vai speciālistu kvalifikāciju. Divi no Prof. J. Ķīša speciālistiem:

 • Gunita Brokāne (podologs);
 • Anita Vancāne (podologs).

Ārstniecisko pedikīru var veikt jebkurš cilvēks, nav nekādu ierobežojumu, tikai ja tos nepiešķir pats ārsts. Jo vairāk mēs ievācam informāciju par nepieciešamajām procedūrām jo drošāk mēs jūtamies, dodoties pie paša speciālista. Viss, ko varu teikt no savas puses – nav jābaidās no cilvēkiem, kuri jums tikai dos labu un centīsies jums palīdzēt. Šīs muļķīgās bailes par naudas iztērēšanu, laika nepietiekamību un citām lietām, mūs aiztur kļūt veseliem, par ko nebūtu pat divreiz jādomā.

Vēl viena lieta, kas būtu jāzina – visas nepieciešamās procedūras tiek veiktas ar speciālu aparatūru – podiatrijas iekārtām. Tās ir aprīkotas ar dažādām funkcijām, kas paaugstina labu rezultātu ieguvi:

 • Augsts rotācijas ātrums;
 • Gaisa padeves funkciju (pēdu un nagu kopšanai);
 • Sūkšanas padeves funkciju (pēdu un nagu kopšanai);
 • Smidzināšanas padeves funkciju (pēdu un nagu kopšanai);
 • c.

Podologi ir speciāli apmācīti kā rīkoties ar šīm podiatrijas iekārtām, tāpēc par to tiešām nav jāuztraucas. Vienīgais par ko varat uztraukties – kā ātrāk tikt pie ārsta palīdzības.

Uztraukumam nav pamata arī par inficēšanos ar kādu citu slimību no iepriekšējiem pacientiem, jo iekārtas un instrumenti tiek dezinficēti speciāli veidotā un īpašā autoklāvā, kas veidojot sausu vidi, izslēdz iespēju inficēties.

Jo vairāk mēs domāsim un apsvērsim iespēju doties pie speciālista, jo vairāk iemeslu mēs atradīsim kāpēc tā nedarīt. Tas ir cilvēku dabā visu pārāk daudz pārdomāt. Ja esat nonākuši situācijā, kad jādodas pie podologa, tad to arī darāt, lai ārstēšanu būtu iespējams sākt ātrāk un visticamāk iegūt arī labākus rezultātus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *