“Lego Technic” sērija – oriģinālu transportlīdzekļu konstruēšanai

lego technicsGrūti atrast tādu cilvēku, kurš nekad nebūtu dzirdējis par rotaļlietu ražotāju Lego. Šī uzņēmuma vēsture aizsākās tālajā 1949.gadā Dānijā, kad tika uzsāka krāsainu klucīšu ražošanu. Mūsdienās Lego Group ir paplašinājusi savus “horizontus”, piedāvājot pircējiem dažādas konstruktoru sērijas, kas radītas, iedvesmojoties populārām filmām, kā arī ir pat radīti tematiskie Lego parki un īsta pilsēta, kas veidota tikai no Lego detaļām!

Lego Technic ir sērija, kas radīta tiem, kurus aizrauj dažādu transportlīdzekļu konstruēšana. Izmantojot dažādas detaļas, iespējams izveidot automašīnas, kuras pat pilda reālas funkcijas. Vienīgais, kas nepieciešams, lai darbotos ar šīs sērijas konstruktoriem – fantāzija un radošums!

Atšķirībā no citiem Lego sēriju konstruktoriem, Lego Technic ir ļoti īpašs un reālistisks. Tas ļauj radīt tādus transportlīdzekļus, kuru detaļu izvietojums un izskats sniedz priekšstatu par to, kā veidoti īsti automobiļi un lidmašīnas, un kā tās darbojas. Šādu modeļu konstruēšana prasa lielu pacietību, jo komplektā ir dažādas smalkas detaļas, kuru savienošanai jāpielieto loģika un tehniskā domāšana.

Lego Technic sērijā ietilpst daudzveidīgi transportlīdzekļi – traktori un ekskavatori, sniega motocikli un kvadracikli, smagie un sacīkšu auto, kā arī lidmašīnas un daudz kas cits. Daļai no mašīnām iespējams pievienot motoru (Power Function), kas nopērkams atsevišķi, līdz ar to parasts spēļu auto var pārtapt īstā, braucošā mašīnītē.

Ja arī jūs esat pamanījuši savā atvasē aizraušanos ar tehniku, automašīnām un tehnoloģijām, šīs sērijas modeļi būs tieši tas, kas vajadzīgs, lai bērns attīstītos un iepazītu jaunu pasauli!

Lego Techic sērija ir tiešs pierādījums tam, ka šis rotaļlietu ražotājs iet vienā solī ar dažādiem tehniskajiem izgudrojumiem – šie ir augstas kvalitātes, pietiekami sarežģīti konstruktori, kuriem pasaulē līdzīgus ir grūti sameklēt. Šīs sērijas konstruktori visbiežāk piemēroti bērniem, sākot no deviņu vai desmit gadu vecuma, taču katra modeļa vecuma ierobežojums var būt nedaudz atšķirīgs. Jāteic, ka šo modeļu konstruēšana var būt aizraujoša ne tikai bērniem, bet arī jauniešiem un pat pieaugušajiem.

Katram Lego Technic modelim ir pievienota tā konstruēšanas instrukcija, taču bērns pats var izvēlēties, vai vadīties pēc norādījumiem, vai arī ļaut savai fantāzijai brīvu vaļu un veidot ko pavisam oriģinālu. Reizēm mazie būvnieki spēj radīt tādus transportlīdzekļus, par kuriem Lego ražotāji pat nespēj iedomāties. Tāpat, ja arī modelis tiek būvēts pēc instrukcijas, pēc tam to iespējams pārbūvēt un pārvērst līdz nepazīšanai!

Lego Technic sērijas modeļi būs ne tikai oriģināla dāvana jūsu atvasei, bet arī noderīgs ieguldījums bērna iztēles un tehnisko prasmju attīstībā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *