Kurš veļas žāvētājs varētu būt vispiemērotākais tev?

veļas žāvējamā mašīna internetāVeļas žāvētājs ir lielisks palīgs ikvienā mājoklī. Protams, tas arī nav pats lētākais prieks, tāpēc nepieciešams rūpīgi saprast, kuru no piedāvātajiem variantiem iegādāties, lai nekļūdītos savā izvēlē.

Iegādājoties piemērotu veļas žāvētāju ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību vairākām lietām, piemēram, energoefektivitātei, tāpat arī veļas žāvētāja ietilpībai. Tikai tādā veidā varēsi iegādāties piemērotāko veļas žāvētāju, kas kalpos ilgi un kvalitatīvi.

Turpmāk rakstā aplūkosim visus kritērijus, kuriem tev būtu nepieciešams pievērst lielāku vērību, ja esi izvēlējies iegādāties papildinājumu savam mājoklim.

Veļas žāvētāju veidi

Veikalos ir iespējams iegādāties trīs veida veļas žāvētājus. Viens no šiem veidiem ir ventilācijas veļas žāvētāji, otrs ir kondensācijas veļas žāvētāji, un paši jaunākie pieejamie veļas žāvētāji ir kondensācijas veļas žāvētāji ar siltumsūkni.

Izvēloties piemērotāko veļas žāvētāju noteikti ir vērts pievērst uzmanību tā energoefektivitātes rādītājam. Iegādājoties kondensācijas veļas žāvētāju ar siltumsūkni, varēsi būt pārliecināts, ka šāds veļas žāvētājs nepatērēs lielu daudzumu elektroenerģijas.

Ja izvēlēsies iegādāties A+ klases kondensācijas veļas žāvētāju, elektrības rēķini būtiski nepieaugs, jo šāda veida veļas žāvējamā mašīna patērē mazu daudzumu elektrības. Savukārt B un zemākas klases veļas žāvētājiem šāda tehnoloģija nav iestrādāta, tāpēc tie patērēs pat līdz 3 reizēm vairāk elektroenerģijas, žāvējot drēbes augstākajā temperatūrā.

Pievērs uzmanību ražotājam

Iegādājoties piemērotāko veļas žāvētāju savam mājoklim noteikti ir vērts aplūkot arī tā ražotāju. Viens no uzticamākajiem ražotājiem ir “Bosch”, kura veļas žāvētāji ir iecienīti ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē. Tāpat vajadzētu pievērst uzmanību arī tam ar kādām funkcijām ir aprīkota konkrētā ierīce.

Iespējams, ka tu nemaz visas no šīm funkcijām neizmantosi, tāpēc nav vērt ieguldīt tik lielu naudas summu, lai iegādātos veļas žāvētāju, kas aprīkots ar visām šīm funkcijām. Ja iegādāsies veļas žāvētāju ar dažādām funkcijām, kuras ikdienā nemaz neizmantosi, tā būs tikai lieka naudas izdošana par lietām, ko nemaz neizmantosi.

Ikviens, kurš iegādājas veļas žāvētāju noteikti vēlas, lai tas kalpotu ilgi un kvalitatīvi. Vislabāk būtu izvēlēties veļas žāvētāju, kurā ir iestrādāti divu slāņu pūku filtri. Tādā veidā nebūs jāsatraucas, ka pūkas no apģērba varētu nokļūt nevajadzīgās vietās un izsūkt kondensatoru. Jo labāks pūku filtrs, jo mazāka iespēja, ka šīs pūkas nokļūs kondensatorā un bojās veļas žāvētāju.

Noteikti pārbaudi arī veļas žāvētāja ietilpību, jo arī tā ir viena no svarīgākajām lietām, izvēloties piemērotāko veļas žāvētāju. Lielākai ģimenei būs nepieciešams veļas žāvētājs ar lielāku ietilpību, savukārt, ja dzīvo viens, tad nebūs nepieciešams veļas žāvētājs ar tik lielu ietilpību.

Pievēršot uzmanību visām šīm lietām ir iespējams iegādāties pašu labāko un kvalitatīvāko veļas žāvētāju, kas būs piemērots tieši tavam mājoklim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *