Kur iegādāties velosipēdu internetā?

 

velosipēdi internetā Reti kuram mūsdienās nav sava velosipēda, iestājoties sezonai un arī nesezonā, tas ir ieguvis milzīgu popularitāti kā ekoloģisks un ekonomisks braucamlīdzeklis un tas Latvijā plaši tiek izmantots gan kā patstāvīgs sabiedrotais nokļūšanai uz darbu, gan citās ikdienas aktivitātēs un, jo sevišķi – atpūtā.

Ielās aizvien biežāk redzam ģimenes un draugu kompānijas, kas, jautri čalojot, dodas pa īpaši izveidotiem veloceliņiem, lai atklātu aizvien jaunus un jaunus velomaršrutus.

Sevišķu popularitāti iemantojuši velomaratoni un citas sacīkstes, kurās mēdz piedalīties gan darba kolktīvi, gan ģimenes, gan arī draugu grupas. Daudziem tas kļuvis teju vai par hobiju, un visu gadu velosipēdi tiek gatavoti lielajiem vasaras pasākumiem. Tāpat tiek īpaši izstrādāti velomaršruti, kurā tiek ieplānoti dažādi apskates objekti, dabas takas un nakšņošana pie dabas.

Ja ir pieņemts lēmums par jauna velosipēda iegādi, tad iesakāms no sākuma internetā atrast plānotajiem maršrutiem atbilstošu velosipēdu, īpaši apsverot, kādiem mērķiem tas tiks izmantots vispirms un tikai tad doties uz tuvāko sporta preču veikalu, kur konkrēto modeli izmēģināt un pārbaudīt tā atbilstību savām auguma proporcijām.

Velosipēdi internetā viegli un ērti nopērkami veikalā 220.lv, kur tie izvietoti atbilstoši kategorijai un sevi interesējošo modeli var ātri atrast, izmantojot meklēšanas filtrus. Veikalā 220.lv nopērkami divriteņi katrai gaumei un vecuma grupai – balansa, bērnu, bmx, kalnu, krosa, pārgājienu, pilsētas, saliekami, šosejas, sporta un trakinga.

Divriteni šeit izvēlēties ir īpaši vienkārši, sevišķi, ja iekārotas braucamrīks kārtīgi izmēģināts un pielaikots, tad nav jāapjūk plašajā piedāvājumu klāstā, bet var meklēt atbilstošo pēc papildus kritērijiem, riepas izmēriem, augstuma, ātrumu skaita un rāmju materiāliem.

Arī par to, lai pēc iespējas ātrāk saņemtu kāroto, veikals 220.lv ir parūpējies, un, ja vien prece ir noliktavā, piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā pat nākamajā dienā. Bez piegādes maksas savu pasūtījumu ērti var saņemt 220.lv veikalos Daugavgrīvas ielā 114 vai Ģertrūdes ielā 94a, kuru darbalaiks ir īpaši piemērots arī aizņemtajiem, jo pasūtījumus iespējams saņemt ne tikai katru darba dienu no 10:00 – 19:00, bet arī sestdienās – no 10:00 – 15:00. Pasūtījumu, par papildus maksu var saņemt arī ar piegādi mājās, tuvākajā pasta nodaļā, Circle K degvielas uzpildes stacijā vai Omniva pakomātā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *