Kas vīriešiem jāzina par ģērbšanos, ejot uz darba interviju?

vīriešu apavi atlaidesPapildus stresam par to, vai izdosies atbildēt uz jautājumiem un atstāt labu iespaidu, vīriešiem, dodoties uz darba interviju, nopietni jāpadomā arī par apģērbu, apavu un aksesuāru izvēli.

Izvēlies dažus, galvenos apģērba gabalus

Nesatraucies, tev nav obligāti jāiztērē daudz naudas vai jāpārskata modes žurnāli, lai saprastu, ko vilkt, ejot uz darba interviju. Par laimi, vīriešu modē ir vairāki pamatlikumi, kas attiecas uz vairumu situāciju. Izvēloties vairākus, galvenos apģērba gabalus, tev būs daudz vienkāršāk izveidot tēlu, kas ir stilīgs, profesionāls un gaumīgs.

Strādā ar krāsām un kārtām

Dodoties uz darba interviju, var gadīties, ka tu nebūsi informēts par uzņēmuma dreskodu. Ja, piemēram, ejot uz start-up kompāniju vai kādu radošu firmu, tev tiek dota iespēja vairāk izpausties, apmeklējot kādu oficiālu vai ietekmīgu iestādi/organizāciju/uzņēmumu, ieteicams turēties pie formālā stila. Tas izskatās pietiekami profesionāli, taču nerada sajūtu, ka tu būtu pārlieku centies. Piemēram, pelēka žakete, krāsains, pogājams krekls ar džemperi izskatīsies stilīgi, taču tajā pašā laikā pietiekami solīdi.

Gaišas krāsas žakete un bikses

Ja neesi pārliecināts par to, kāda stila apģērbs ir atbilstošs uzņēmumam, uz kuru dodies, “zelta vidusceļš” būs gaišas vai haki krāsas žakete ar saskaņotām biksēm.

Klasika nepieviļ

Kas attiecas uz apaviem, arī šajā gadījumā nepieciešams palikt pie klasiskām vērtībām. Izvēloties melnus vai brūnus zābakus vai kurpes, tu nenošausi greizi. Starp citu tieši šobrīd interneta veikalā 220.lv vīriešu apavi ir pieejami par ļoti labām cenām (skatīt vīriešu apavi atlaides). Nepalaid garām atlaides!

Džemperis un pogājams krekls

Šis ir viens no klasiskā biznesa stila labākajiem komplektiem. Izvēlies tādas neitrālas džempera krāsas kā brūnu, melnu vai tumši zilu. Tās vari kombinēt ar kreklu gaiši zilā, rozā, dzeltenā, zaļā vai klasiski baltā krāsā.

Tumši zila žakete

Šis ir kā malka svaiga gaisa, kas atsvaidzinās tavu izskatu un atkāpsies no ierastā, melnā uzvalka. Šis ir lielisks garderobes elements, kuru vari vilkt uz darba interviju. Turklāt to iespējams kombinēt ar dažādiem krekliem. Papildus tam, neaizmirsti arī par elegantu kaklasaiti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *