Kas sievietēm ir svarīgākais, iegādājoties auto?

sieviešu auto izvēle

Sievietes kā autovadītājas laika gaitā ir ieguvušas daudzus joku un anekdošu stāstus, nereti ir dzirdēts arī pēc kādiem principiem sievietes izvēlas savu automašīnu. Mūsdienās, kad tehnoloģiju attīstība virzās uz priekšu, sieviete automašīnu neizvēlas tikai pēc mīļākās krāsas, bet gan dažādu iespēju un komforta dēļ. 

Kādas ir šīs iespējas un komforta opcijas, ko sievietes visvairāk novērtē automašīnās, kuras iegādājas? Par to lasi turpinājumā. 

Auto iegāde vispirms ar acīm

Nenoliedzami sievietei ir svarīga vizualizācija, praktikums un elegance, tāpēc varētu apgalvot, ka sieviete vispirms automašīnu pērk ar acīm. Ērtības un drošība ir tikpat svarīgi faktori, tomēr sievietei var būt pilna spektra ērtības, bet ja auto būs viņas acīm neglīts – sieviete vienkārši to līdz galam neiemīlēs. Vērts piebilst, ka sievietes savu automašīnu izvēlas emociju vadītas un emocionālajai pasaulei ir ļoti liela nozīme. 

Pārkinga sensori un pašparkošanās iespēja

Pārkinga sensori ir mūsdienu automašīnu papildopcija, ko izmanto ne tikai sievietes. Tā ir funkcija, kas viennozīmīgi padara braukšanas ikdienu daudz ērtāku. Parkošanās sensors palīdz noteikt, cik tālu mašīnai doties, signalizējot par visiem šķēršļiem, kas tās ceļā var gadīties. Tas, protams, ne tikai palīdz vieglāk noparkoties, bet arī nesaskrāpēt vai nesabuktēt uz apmalēm, vai stabiņiem automašīnu. 

Pašparkošanās iespēja ir jaunās klases automašīnām, kas ir unikāla tehnoloģiskā sistēma, kuru izmantojot, automašīna pati ieved sevi garāžā, starp automašīnām vai vienkārši noparkojas starp stāvvietas līnijām. Šāda funkcija ir katras sievietes sapnis, jo viennozīmīgi atvieglo sarežģīto parkošanos un spoguļu pētīšanas brīdi. 

Ērti kopjams un vizuāli pievilcīgs salons

izskats

Sievietes savām ērtībām, visbiežāk izvēlas ērti kopjamus salonus. Mūsdienīga sieviete, turklāt, ja ir mamma bērniem, vislabprātāk izvēlas automašīnu ar ādas sēdekļiem, jo gan šķidrumus, gan ēdienu drupačas, ir daudz vieglāk notīrīt ādas salonam, nevis auduma. Vizuālā pievilcība slēpjas arī klasikā – vienkrāsaini melns, pelēks vai gaiši bēšs salons rada kvalitātes un gaumīguma iespaidu. 

Multifunkcionalitāte

Ērtības sievietei dod arī drošības sajūtu un viens no ērtību elementiem automašīnā ir multistūre. Multistūre ļauj kontrolēt mūzikas funkcijas, ļauj ieslēgt un izslēgt kruīzu un ērti pieslēdz brīvrokas sistēmu telefonam. Šādas funkcijas dod iespēju fokusēties vairāk uz ceļa un neaiztikt salona paneli, ļaujot droši turēties pie stūres. 

Lai arī sīkums, bet arī kvalitatīvi spoguļi ar LED apgaismojumu ir viena no ekstrām, ko novērtētu jebkura sieviete. 

Automātiskā pārnesuma kārba

viegli kopjams auto

Kā jau minējām, sievietēm ir būtiskas ērtības, tāpēc visbiežāk ir novērots, ka sievietei ir ērtāk pārvietoties ar automātisko pārnesuma kārbu, nevis manuālo. Mazāk darbības, dod arī iespēju vairāk koncentrēties uz ceļu satiksmi. 

Drošas braukšanas pamatprincipos būtiski ir arī uzturēt automašīnu tehniskā kārtībā, tai skaitā regulāri arī to apdrošinot. Automašīnas apdrošināšanas izdevīgākos piedāvājumus iesakām skatīties portālos, kuros ir pakalpojuma salīdzināšanas iespējas. Salīdzini OCTA apdrošināšanu un izvēlies sev izdevīgāko piedāvājumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *