Kas ir aktivitātes aproces un kam tās domātas?

viedpulksteņi, aktivitātes aproces, sporta pulksteņiArvien vairāk cilvēku uz ielām varam redzēt sportojot, skrienot, braucot ar velosipēdiem vai arī vienkārši piekopjot aktīvu dzīves veidu. Pavērojot aktīvā dzīves veida piekritējus, var redzēt, ka lielākajai daļai ap roku ir viedpulksteņi, aktivitātes aproces, sporta pulksteņi, bet kas tie īsti ir? Šajā rakstā noskaidrosim, kas īsti ir aktivitātes jeb fitnesa aproces un kam tās domātas.
Kam
Aktivitātes aproces domātas ikvienam, kas vēlas fiksēt un sekot līdzi savām fiziskajām aktivitātēm un sportot veselīgi.

Dizains
Vizuāli šīs aproces ir ļoti dažādas, ir platākas, šaurākas, sievišķīgas un vīrišķīgas. Sākotnēji šīs aproces bija ļoti neuzkrītošas, pēdējā laikā parādās arī dizainiski ļoti apdomātas un pievilcīgas.

Pulsa mērītājs
Aprocē ir iestrādāts pulsa mērītājs, kas sportojot nemitīgi Tev rādīs Tavu pulsu. Izmantojot dažādas aplikācijas vari ievadīt, ar kādu sporta veidu nodarbosies, lai tas saprastu treniņa programmu. Vairāk šajā mājas lapā.

Patērētās kalorijas
Fitnesa aproces aprēķina Tavas patērētās kalorijas, tas ir lielisks Tavas dienas atskaites punkts. Pateicoties tam vari izrēķināt savas apēstās un izlietotās kalorijas.
Aproce mēra patērētās kalorijas arī nakts laikā, jo zināms, ka guļot arī tiek patērētas kalorijas.

Soļu skaitītājs
Šajās aprocēs ir iebūvēts arī soļu skaitītājs, kas katru dienu skaita Tavus nostaigātos soļus. Zinot, ka lai būtu laba veselība, ikvienam dienā vajadzētu nostaigāt vismaz 10 000 soļu, šāda aproce ir kā labs atgādinājums, ka jākustas vairāk. Īpaši aktuāli tas varētu būt cilvēkiem, kam ir sēdošs biroja darbs vai kas pārsvarā pārvietojas ar mašīnu.

Būsi pārsteigts, kad reāli redzēsi savu dienā nostaigāto soļu daudzumu. Ir pieejamas arī aproces aplikācijas, kas Tevi pamudinās kustēties mirkļos, kad manīs, ka kustības ir par maz.

Miega kvalitāte
Interesanti ir tas, ka šī aproce spēj noteikt arī Tavu miega kvalitāti. Tā nosaka Tavus miega ciklus, un to vai tie ir dziļajā miega fāzē un vai miegs bijis salds vai saraustīts.

Citas iespējas
Savienojot aproci ar datoru un attiecīgu aplikāciju Tu vari gūt vēl daudz iespēju, ko piedāvā attiecīgā aproce. Piemēram, noteikt kaloriju daudzumu ko apēd, ievadot datus par attiecīgo ēdienu ko ēd.
Ir aplikācijas, kas piedāvā iesaistīties domubiedru grupās un salīdzināt savus sporta rezultātus ar citiem. Šajās grupās parasti tiek veikti arī izaicinājumi, kas Tev var palīdzēt virzīties uz kādu konkrētu mērķi un sasniegt labākus rezultātus.
Ir aproces, kas piedāvā iespēju lejupielādēt mūziku un klausīties to, savienojot aproci ar bezvada austiņām. Šādā veidā, sportojot vienatnē, varēsi apvienot sportu ar mīļākās mūzikas klausīšanos.

Ja esi aktivitātes aproces meklējumos, tad noteikti pirms iegādājies, izpēti, vai aproce piedāvā visas Tev vajadzīgās opcijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *