Kārtridžu uzpilde vai jaunu kārtridžu iegāde?

Šis ir viens no jautājumiem, par ko iespējams zināma veida sarunas ir bijušas ikvienā birojā. Un tas ir diezgan pašsaprotami, ņemot vērā to, ka runa iet par darba kvalitāti, efektivitāti, cenu samazināšanu un laika ietaupījumu ikdienas darbā.

Kārtridžu uzpilde

Kvalitatīvs kārtridžu uzpildes serviss pavisam noteikti ir pirmais, ko nepieciešams meklēt, ja vēlamies sniegt priekšrocību atkārtotai kārtridžu uzpildei.

Kāpēc? Pavisam vienkārši. Jo jebkura printera kārtridžu uzpilde ir salīdzinoši sarežģīts process, kas prasa dažādas tehniskās zināšanas un pats galvenais pieredzi ar darbu šajā nozarē.

Jāsaka, ka tieši izvēlētā servisa pakalpojumu sniedzēja pieredze ir tā, kas lielā mērā noteikts to, cik kvalitatīvi darbs tiks paveikts un vai arī pēc tam, kad būs veikta kārtridžu uzpilde, no printera varēsiet sagaidīt tik pat augstas kvalitātes drukas materiālus.

Kādas priekšrocības sniedz kārtridžu uzpilde

Uzreiz jāmin, ka pirmais ieguvums no jebkura veida kārtridžu atkārtotas uzpildīšanas ir būtiskais naudas ietaupījums. Jaunu kārtridžu iegāde principā vienmēr maksās ievērojami dārgāk nekā atkārtota to uzpildīšana.

Un nav pilnīgi nekādu šaubu, ka tas ir ļoti būtisks faktors ikviena biroja ikdienas darba veikšanā.

Papildus tam varam minēt, ka samazinās atkritumu daudzums, kas par spīti otrreizējai izmantošanai, tiek izmests ārā.

Te arī jāmin, ka kārtridžu uzpilde pie kvalitātīva servisa sniedzējiem aizņem pavisam nedaudz laika. Atkārtoti dodoties pie viena pakalpojuma sniedzēja pavisam noteikti sanāks vienoties par patīkamiem sadarbības noteikumiem, kas ne tikai ļaus ietaupīt naudu, bet arī laiku.

Vidēji, atkārota uzpildīšana aizņems vien 10 – 20 minūtes. Tas protams, būs atkarīgs no attiecīgā kārtridža modeļa un servisa noslodzes.

Jauna kārtridža iegāde

Jāņem vērā, ka agrāk vai vēlāk tomēr nāksies iegādāties jaunus kārtridžus un atkārtota to uzpilde vairs nebūs iespējama.

Pēc pieredzes varu teikt, ka atkārtotu uzpildīšanu ir iespējams veikt vidēji 4-10 reizes. Un tomēr, tas vien ļauj veikt būtisku ietaupījumu attiecībā pret jaunu tintes kārtridžu iegādi.

Par to, kad pienācis laiks iegādāties jaunus kārtridžus un veco atkārtota uzpilde vairs nav iespējama, jums vislabāk varēs pastāstīt uzpildes servisa speciālisti. Te nu nākas atcerēties, kas viss pamatā ir atkarīgs no tā, cik augstas kvalitātes kārtridžus sākotnēji ir sanācis iegādāties.

Ko mēs no tā visa varam secināt?

No pieredzes varu teikt, ka šāda veida servisu nodrošinātie pakalpojumi vienkārši ir jāizmanto pēc iespējas vairāk. Tas ļauj ietaupīt un strādāt arvien efektīvāk. Kas savukārt ilgtermiņā nodrošina papildus, nelielas biznesa izaugsmes iespējas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *