Kāpēc veikls dermatologs ir labāka izvēle nekā skaistumkopšanas saloni?

veikls dermatologsĀda ir cilvēka lielākais orgāns, kas klāj visu ķermeni un, kad runa ir par to, kādu speciālistu rokās  būtu  jānodod  rūpes  par  mūsu  ādu,  pastāv  vairākas  izvēles  iespējas. Tas  var  būt  gan veikls dermatologs, gan arī kosmetologi dažādos salonos un SPA, gan speciālisti lāzermedicīnas klīnikās u.c.

Mūsdienās  ir  teju  neiespējami  aiziet  uz  aptieku  vai  kosmētisko  līdzekļu  tirgošanas  vietām neapmulstot no tur pieejamā plašā ādās kopšanas līdzekļu klāsta. Visi kā viens sola atjaunot bojāto ādu un samazināt novecošanās pazīmes. Tomēr cik daudzi tur esošie konsultanti patiešām zina visu par ādu un līdz ar to var ieteikt, kā par to rūpēties? Diemžēl tikai daži, tāpēc palīdzība jāmeklē pie speciālistiem.

 

Sertificēts dermatologs

Sertificēti ādas ārsti pavada vairākus gadus mācoties par cilvēka ādu un visu ar to saistīto; viņi ir dažādu ādas un matu slimību eksperti. Dermatologs savas zināšanas iegūst ne tikai mācību ceļā, bet arī izejot praksi, tādā veidā apgūstot to, kas veido cilvēka ādu, kas izraisa slimības, kāda veida postījumus ādai var nodarīt saule un kā ar to cīnīties.

Dermatologs zina, kā vislabāk izmantot ādu kopjošos līdzekļus, dažādus lāzerus un ādas lobīšanas iekārtas, kas palīdz atrisināt ādas problēmas un pasargā no jaunu problēmu rašanās; šis ārsts ir persona, kas spēs ieteikt vislabākos ādas kopšanas līdzekļus katram individuāli. Lielākā daļa no šiem līdzekļiem ir sertificēti un iepriekš pārbaudīti, neradot alerģijas vai ādas slimību saasinājumus to lietošanas laikā.

 

Skaistumkopšanas saloni un SPA

Parunāsim arī par skaistumkopšanas saloniem un SPA, kas ir kļuvuši par populārām vietām arī dažādu  kosmētisko  līdzekļu iegādei. Galu galā, ir taču tik ērti nopirkt anti-novecošanās serumu ādai turpat salonā, kur tu parasti mēdz iet krāsot matus, vai ne? Diemžēl tikai daži salonos strādājošie cilvēki patiešām ir zinoši šajā jomā. Lielākā daļa no viņiem zina tikai tik daudz, cik kāds viņiem ir pastāstījis, lai viņš varētu veiksmīgi pārdot produktu klientam.
Līdzīgi  notiek  arī  skaistumkopšanas  preču  veikalos.  Ja  ādas  ārsts  spēj sniegt  kvalitatīvas konsultācijas un pateicoties analīzēm un cita veida pārbaudēm atrast problēmu un tās risinājumu, tad veikalu pārdevēji un konsultanti ir trenēti teikt par produktu tikai to labāko, neatkarīgi no tā vai produkti ir klīniski efektīvi vai nē. Beigu beigās cilvēki, saklausoties ticamus stāstus par produktu labajām īpašībām, izsviež naudu par neefektīviem un varbūt pat savam ādas tipam pilnīgi nepiemērotiem produktiem. Sliktākajā gadījumā var rasties pat alerģijas, tāpēc tikai un vienīgi labs dermatologs spēs ieteikt pareizos līdzekļus individuāli katra ādas tipa īpašniekam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *