Kādēļ auto līzings ir izdevīgs?

mogo.lv kredīts pret autoDaudzi, tajā skaitā arī es, ir kategoriski pret dažādu aizdevumu un kredītu ņemšanai, lai apmierinātu savas vajadzības. Jāatzīst gan, ka mans kategorisms nemaz nav tik ļoti akmenī cirsts, kā citiem, jo tomēr uzskatu, ka galējas nepieciešamības gadījumā, finansiāla palīdzība no šāda veida iestādēm nav nekas slikts, jo sliktu mērķu vadīts es kredītus neņemtu nekad un uzskatu, ka tie ir jāatdod laicīgi, kā jebkurš parāds, kaut vai 10 eiro apmērā. Ar šāda veida problēmu saskāros tad, kad saplīsa automašīna un servisa paziņoja, ka labāk, to nodot metāllūžņos, nekā mēģināt salabot, jo jēga būs tad lielāka. Auto izmantoju ikdienā, lai dotos uz darbu un vestu bērnus uz skolu, tādēļ bija jāatrod visai ātrs risinājums tam, lai ikdienas dzīve īpaši neciestu un nebūtu vajadzības radikāli mainīt savu dzīvi.

Kādu auto var pirkt?

Noteikti, ka katram šoferim ir savi kritēriji, pēc kā tiek izvēlēts automobīlis, ko iegūt savā īpašumā, bet man personīgi, blakus visiem iekšējiem parametriem, markai un gadam, svarīga ir arī cena, turklāt, visticamāk, ka šis kritērijs būs noteicošais daudziem, ne tikai man. Mogo.lv auto līzings dod iespēju iegādāties jebkāda veida automašīnu vai citu transportlīdzekli, turklāt arī cenas amplitūda ir visai iespaidīga – no 500 – 50000 eiro! Lai cik vilinoši tas arī skanētu, ir nepieciešams izvērtēt arī savu maksātspēju, lai neiebrauktu auzās un varētu veiksmīgi veikt līzinga ikmēneša maksājumus. Paldies Dievam, to palīdzēs izdarīt arī pats aizdevējs, jo PTAC noteikumos ir minēts, ka klienta maksātspējas izvērtēšana ir obligāta prasība.

Vai ir kādas slēptās izmaksas?

Daudzi neuzticas aizdevējiem, jo uzskata, ka tiks apkrāpti un rezultātā pazaudēs visu, kas pieder. Varam nomierināt – jebkurš aizdevējs ir kā draugs no kura esat aizņēmies naudu un, kurš gaida, ka to atmaksās. Korektas rīcības gadījumā, nevajadzētu rasties problēmām nevienai no iesaistītajām pusēm. Tas nozīmē arī to, ka auto līzings sevī neslēpj nekādas slēptās izmaksas:

  • Pieteikuma izskatīšana notiek bez maksas;
  • Transportlīdzekļa vērtēšana arī ir bez maksas;
  • Aizdevuma un līzinga atmaksa pirms laiks ir bez maksas;
  • OCTA un KASKO polises (ja nepieciešams) – pēc apdrošinātāja cenrāža;
  • Auto lietotāja un turētāja pārreģistrācija – aptuveni 30 eiro;
  • Līguma noformēšanas komisijas maksa līzinga pieprasījumam – 1.5% no summas, bet ne mazāk kā 50 eiro.

Mogo līzings tieši TEV  – ienāc www.mogo.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *