Kādas ir īstermiņa dzīvokļu īres priekšrocības?

izīrē dzīvokli rīgāIerodoties citā pilsētā vai valstī, ar mērķi uzturēties tajā ilgāk nekā tikai vienu dienu, noteikti risināmo jautājumu sarakstā ienāk piemērotas viesnīcas atrašana. Izvēloties, kādu apartamentu viesnīca būs atbilstošākā tā brīža vēlmēm, jāņem vērā vairāki faktori – piemēram, cena, izvietojums, piedāvātās ekstras un iespējas.

Bieži vien gan vietējie, gan ārvalstu tūristi, kuri apmeklē Rīgu, izvēlas nevis palikt viesnīcā, bet tā izīrē dzīvokli Rīgā vietā, kas bieži vien ir daudz labāka alternatīva. Turklāt dzīvokļu īres tirgū vienmēr ir pieejami dažādām gaumēm un vajadzībām atbilstoši piedāvājumi, tai skaitā arī cenu amplitūda. Plānojot ceļojumu bieži vien izdevīgāk ir izvēlēties īrēt dzīvokli no 1 – 2 nedēļām, nepārmaksājot.

Jāatzīst, ka Rīga ir pieradusi pie aktīvas tūristu plūsmas, tāpēc īstermiņa dzīvokļu īres tirgū pieejami gan pieticīgāko apartamenti, kurus visbiežāk izvēlas jaunieši, kā arī augstas klases vārdu salikuma apartamentu viesnīca cienīgi dzīvokļi.

Kādas ir šādu apartamentu priekšrocības?

  1. „Personīgā telpa” – atšķirībā no apartamentiem viesnīcās, izīrējot veselu dzīvokli, tiek iegūta mājīgāka sajūta un brīvības garša. Tādējādi nepastāv nekāds ierobežojošs laika faktors, kā arī neviens Tevi nekontrolē – visu nosaki Tu pats.
  1. Pievilcīgas cenas – šādu apartamentu īre bieži ir izdevīgāka par numuriņa īri viesnīcā, turklāt dzīvokļu izīrētāji visbiežāk piedāvā atlaides, ja apartamenti tiek izīrēti vairāk nekā tikai uz dažām dienām. Viesnīcā maksājam arī par servisu, bet izīrējot atsevišķu dzīvokli, Tu vari maksāt tikai par pašu dzīvojamo telpu, novirzot „servisa maksu” citiem mērķiem.
  1. Daudzveidība–dzīvokļu īres tirgus ir daudz piesātinātāks par viesnīcu piedāvājumu – dažāds ģeogrāfiskais izvietojums pa visu Rīgas teritoriju – gan vecpilsētas apvidū, gan Rīgas nomalēs. Turklāt pieejami dažādu platību dzīvokļi, kuri ar būt paredzēti arī dzīvošanai lielākām kompānijām. Dzīvokļu tirgū vērojami arī daudzveidīgi stilistiskie risinājumi. Jāatzīmē, ka daudzveidību dzīvokļu piedēvējumā lielā mērā ir veidojusies no augstās konkurences gan īstermiņa, gan ilgtermiņa dzīvokļu īres tirgū.
  1. Komforts – šādu dzīvokļu īre nebūt nenozīmē, ka tās sniegtais komforts būs „zemāks” par tādu, ko varētu piedāvāt apartamentu viesnīca. Ievērojams skaits īstermiņa īres dzīvokļu piedāvājumā ietver arī dzīvokļa uzkopšanu, veļas maiņu u. tml.

Protams, izvēloties piemērotāko dzīvokli jāņem vērā arī tādi faktori, kā austāks riska līmenis – pirms dzīvokļa izīrēšanas noteikti jāpārliecinās par dzīvokļa izīrētāja uzticamību, lai atvaļinājums, komandējums vai  ceļojums būtu izdevies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *