Kā justies droši savās mājās?

nekustamā īpašuma apdrošināšanaDroši jūtamies savā komforta zonā, savā teritorijā un nozarē, kurā jūtamies zinoši un profesionāli. Savas zināšanas varam tikai papildināt un bagātināt, savā komforta zonā varam izvēlēties – kādus cilvēkus ielaist vai neielaist savā dzīvē. Taču savā teritorijā – savā mājoklī – jūtamies visdrošāk un omulīgāk.

Mājas, ne velti arī dziesmās un literatūrā aprakstīts, ir vieta, kur atgriezties. Pēc garas darba dienas, ilga ceļojuma, brīvdienām vai vienkārši veselīgas pastaigas. Mājās atpūšamies un krājam spēkus jauniem darbiem.

Un tieši tāpēc par savu mājokli rūpējamies īpaši. Tiem, kas iegādājušies savu pirmo māju vai dzīvokli, kur ieguldīts daudz darba remontos un uzlabošanas darbos, domājams, divas reizes nav jādomā, lai izvēlētos par labu nekustamā īpašuma apdrošināšanai. Mūsdienu cilvēks pragmatiski izvēlas sev labākās un atbilstošākās opcijas, kas dzīvi var padarīt vieglāku un drošāku. Arī nekustamā īpašuma apdrošināšana ir viena no šādām opcijām.

Padomājot loģiski, ne velti, izvēloties hipotekāro kredītu, bieži vien nosacījums ir iegādātā īpašuma apdrošināšana. Ar domu, ka, ja atgadās kāda neparedzēta nelaime, nezaudējam visu savu ieguldīto naudu un darbu. Protams, pērkot, remontējot un dzīvojot mājoklī nedomājam par to, ka ar to atgadīsies kas slikts. Taču, nelaimes paredzēt nevar. Nodrošināties pret šīm neparedzamajām nelaimēm var. Un tas ir gluži nepieciešams.

Statistika ir ļoti augsta ugunsnelaimēm,  nelaimēm, kas saistītas ar elektrības problēmām un citām ķibelēm, kas var atgadīties ar mājokli – kāpēc gan iepriekš neparūpēties par to, lai viss mūsu ieguldītais darbs un pūliņi neizzustu vienā nelaimes brīdī? Līdzīgi, kā maksājam par automašīnas apdrošināšanu, kāpēc gan nepadomāt par mājokļa apdrošināšanu? Zaudējumi, kādi var rasties atgadoties kādai nelaimei ar mājokli, ir daudz lielāki, nekā zaudējumi, kas rodas, ja gadās iekļūt negadījumā ar automašīnu.

Kāpēc gan neizvēlēties iespēju, kad savās mājās jūtamies pavisam droši – ne tikai paši par sevi, bet arīdzan par to, ka mājas, kur atgriezties, būs vienmēr?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *