Kā izvēlēties jaunu veļas mazgājamo mašīnu?

Indesit veļasmašīnasVeļas mašīna ir viena no tām ierīcēm, kas būtiski atvieglo ikdienu. Taču, kad ir pienācis laiks iegādāties jaunu veļas mazgājamo mašīnu, var nākties apjukt- kā izvēlēties piemērotāko? Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli.

Veikalos atrodamas visdažādāko preču zīmju veļas mašīnas. Tas, kurai no tām dot priekšroku, lielākoties ir gaumes jautājums, jo daudzu ražotāju veļas mašīnām ir ļoti līdzīgi tehniskie parametri un līdz ar to – arī kvalitāte. Tātad, apskatot indesit veļamašīnas vai jebkura cita ražotāja ierīci, svarīgākais ir pievērst uzmanību tās funkcijām un parametriem.

Veļas mašīnas novietojums

Pirmais uzdevums, ar ko jātiek galā vēl pirms došanās uz veikalu – jāizdomā, kur jaunā veļas mašīna tiks novietota. Vannas istabā vai varbūt virtuvē? Nākamais solis ir saprast, kāds ir vēlamais veļas mašīnas izmērs. Tādā veidā būs arī vienkāršāk saprast, kāds būs piemērotākais veļas ielādes veids.

Veļas mašīnas ietilpība

Svarīgs aspekts ir arī nepieciešamais veļas mašīnas tilpums. Tas atkarīgs no tā, cik cilvēku dzīvo mājsaimniecībā, cik bieži tiek mazgātas drēbes, cik daudz ir smago un lielo drēbju (piemēram, segas, lielie dvieļi u.c.).

Programmas un funkcijas

Liela nozīme ir arī tam, kādas ir veļas mašīnas funkcijas un programmas. Modernās veļas mašīnās ir daudzi mazgāšanas režīmi, taču der pārliecināties vai tie atbilst Tavām ikdienas prasībām.

Tāpat svarīga ir veļas žāvēšanas funkcija, tāpēc pievērs uzmanību arī tam, kāds ir centrifūgas apgriezienu skaits minūtē.

Energoefektivitāte

Lai veļas mazgāšana būtu ekonomiska, svarīgi pievērst uzmanību veļas mašīnas energoefektivitātei. Par to informāciju var iegūt, noskaidrojot, kāda ir veļas mašīnas klase. Piemēram, A vai A+ klases veļas mašīnas būs visekonomiskākās.

Skaļuma pakāpe

Būtisks faktors ir arī veļas mašīnas skaļuma pakāpe, tāpēc, izvēloties veļas mašīnu, jāpievērš uzmanība arī tās trokšņu līmenim decibelos. Par klusu veļas mašīnas darbību var uzskatīt tādu, kas darbojas no 45dB līdz 65 dB. Centrifūgas darbība attiecīgi būs skaļāka – 60 dB līdz 70 dB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *