Kā izvēlēties guļammaisu?

guļammaisi interneta veikalā 220.lvPienācis gada karstākais laiks, kad nakšņošana svaigā gaisā un atpūta pie dabas ir gandrīz katras ģimenes plānos. Taču maldīgs ir uzskats, ka nakšņošana guļammaisos ir raksturīga tikai vasarā. Ir ceļotāji, kas arī ziemās un tālos ceļojumos gan sniegā, gan augstu kalnos nakšņo zem klajas debess vai teltīs.

Līdz ar to, atkarībā no tā, cik aktīvs guļammaisa lietotājs būsi, Tev ir jāizvērtē kādu guļammaisu izvēlēties, jo piedāvājums ir plašs.

Ja Tev būs labs kvalitatīvs guļammaiss, tad vasaras sezonā iespējams pat varēsi iztikt bez telts, jo Latvijā vairākos atpūtas punktos jau ir izdomātas nojumes, kur gulēt ar guļammaisiem, lai tomēr esi zem jumtiņa.

Viena no īpašībām, kas atšķiras guļammaisiem ir svars. Ja esi aktīvs ceļotājs, un nāksies nest savu guļammaisu uz saviem pleciem visas dienas garumā, tad Tev izvēloties, jāpievērš tam uzmanību.

Guļammaisa pildījums ir atšķirīgs un no tā atkarīgs gan tā svars, gan kvalitāte un siltums.

Ja Tev guļammaiss nepieciešams neilgam laikam un nedosies ceļojumos ziemās, tad vari izvēlēties vecās paaudzes sintētisko guļammaisu ar sintapona pildījumu, tas arī būs lētākais variants. To ir arī viegli žāvēt un tas neaizņems daudz vietas. Taču jārēķinās, ka tas nebūs ilgmūžīgs.

Jaunās paaudzes sintētiskā materiāla guļammaisi ir jau līdzīgāki dūnām un ar tiem iespējams nenosalt pat -25 grādos. Tiem ir elpojošs materiāls, tie nelaiž iekšā mitrumu un tie kalpos apmēram piecus gadus. Cenas ziņā tie varētu būt vidējs risinājums, lētāki nekā īstie dūnu guļammaisi.

Dabiskie guļammaisi, kas sastāv no dūnām un kokvilnas būs kvalitatīvāki un ilgmūžīgāki, taču arī smagāki un cenā krietni dārgāki.

Kad izvēlaties savu guļammaisu, pievēršat uzmanību, lai pie guļammaisa kapuces būtu poga vai āķītis, kas pasargās, lai naktī guļammaiss pats neatvērtos.

Ja meklē savu ideālo guļammaisu, tad atceries, ka guļammaisi interneta veikalā 220.lv būs vislielākajā klāstā, kā arī par draudzīgākajām cenām. Tāpēc iegriezies šajā mājas lapā un atrodi savu īsto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *