Kā izdevīgāk iegādāties mēbeles?

dīvāni akcijaMēbeļu iegāde pati par sevi nav vienkārša – tika daudz dažādu faktoru jāņem vērā. Protams, ka gribam labāko, kvalitatīvāko un tad vēl šis te modelis tik ļoti iepatikās, ka trīs dienas par to nevaram aizmirst (cik labi tas izskatīsies mūsu mājoklī!). Bet tad palūkojamies uz cenu zīmi un tā vien gribas sarauties kamoliņā, izsūkt veco dīvānu ar putekļu sūcēju, atmest ar roku idejai un iztikt ar to kas ir! Jā, kvalitatīvākais, smukākais un labākais bieži vien nozīmē arī dārgs! Bet jaunu dīvānu gribas, un vajag taču (vecajam jau teju 10 gadi)…

Internetā pilns ar reklāmām – ņemam kredītu remontam, preču iegādei un brīvdienām. Bet lielākoties taču zinām, ka tas vien tāds skaļš un jauks sauklis, kas labi izklausās, kamēr kredīts būs jāatmaksā ne tik priecīgi un jauki (turklāt bieži vien ar iespaidīgiem procentiem, pārmaksājot teju vai pusi no tā summas, ko reāli esam izņēmušies). Un tad nu atkal visi sapņi par dīvāniem izkūp vējā.

Tomēr, degunu nokārt nevajag – risinājumi ir. Vien jāpadomā rūpīgāk. Dīvāni nav lēti, tas tiesa, tomēr daudzi veikali piedāvā izdevīgas un labas akcijas. Vien nepieciešams noskatīt pareizo laiku, kad iegādāties kāroto dīvānu (skatīt dīvāni akcija). Jā, var sanākt gaidīt ilgi – nevarēsim noskatīto dīvānu iegādāties šodien un tagad. Tomēr akcija ir labāks risinājums, nekā kredīts. Turklāt, kamēr gaidām piemērotu akciju, varam iekrāt vajadzīgo naudas summu.

Ja arī akcija nav tā, kur dīvānu varēsim nopirkt uz pusi lētāk, tomēr arī 20% atlaide no lielas summas ir gana ievērojams ietaupījums. Arī tas, ka daudzi veikali piedāvā iegādāties preces līzingā – ja arī ar akcijas cenu nav pietiekami, varam iemaksāt pirmo iemaksu (iekrāto), kas būs lielāka un atlikušo summu nomaksāt līzingā – arī, protams, ar procentiem, kā jau teju visur, tomēr, izrēķinot un paskaitot līdzi, sanāks izdevīgāk.

Un galu galā, dīvāni katru dienu vai mēnesi netiek pirkti jauni – tā ir lielāka, dārgāka prece, ko iegādājamies, lai tas kalpotu ilgtermiņam. Kas nozīmē – ilgtermiņā arī dārgāks un kvalitatīvāks dīvāns atmaksāsies daudz vairāk, nekā lēts un vienkāršs, kura audums nolietosies ātrāk, mehānisms (ja izvelkamais) tāpat un visādi citādi – būs jāmeklē atkal pēc jauna dīvāna (kas nozīmē, jaunas izmaksas).

Turklāt, arī tirgus apstākļos, zinot ekonomiskās iespējas, akcijas tiek piedāvātas gana bieži, tāpēc atliek vien piesekot un nepalaist garām īsto brīdi, lai iegādātos savu sapņu dīvānu vai vēl kādu vajadzīgu un noderīgu mēbeli savam mājoklim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *