Ietilpīgi un telpu taupoši?

ledusskapji ar saldētavu apakšāIetilpīgs – tātad liels. Šo uzskatu attiecinām uz visu, uz ko vien varam attiecināt vārdu “ietilpīgs”. Tomēr tā tam nebūt nevajadzētu būt. Ietilpīgs ledusskapis var nebūt arī pārmēru liels, aizņemot teju trešo daļu virtuves (atverot tā durvis). Izvēloties ledusskapi, domājam par ekonomiskumu, ietilpību, cenu, funkcijām, saldētavu un dažādām citām detaļām, kas nu mūsuprāt būtu jāpiemīt ledusskapim. Turklāt, visbiežāk sliecamies izvēlēties ledusskapi ar saldētavu – lai ekonomiskāk un ietilpīgāk.

Veikalos pieejami ledusskapju modeļi ar saldētavas nodalījumu augšā un apakšā, retāk sānos. Vecākiem cilvēkiem, kuriem pieliekšanās sagādā grūtības, iespējams, labāk izvēlēties ledusskapi ar saldētavu apakšā, jo parasti mēs to tik bieži neizmantojam. Arī tiem, kas saldētavu izmanto biežāk, tik un tā praktiskāk ir izvēlēties ledusskapi ar saldētavu apakšā – visbiežāk izmantojam ne saldētavas, bet ledusskapja daļu – respektīvi, ēdienam, ko meklējam visbiežāk, labāk būtu acu augstumā un viegli aizsniedzamam, ne katru reizi locīties pēc desas vai piena.

Saldētava lieti nodēs brīžos, kad vēlēsimies uzglabāt gaļu, dārzeņus, ogas un augļus ilgākam laikam (piemēram, uz ziemas periodu), tomēr ne visiem mājokļos ir pietiekami daudz vietas, lai novietotu atsevišķi ledusskapi un saldētavu – tāpēc komplektā sanāk izdevīgāk – ar saldētavu augšā vai apakšā. Mūsdienu ledusskapjiem saldētavas vairs nav jāatkausē, kā to atminamies darām vairākus gadus atpakaļ – viss notiek pats no sevis. Turklāt, pašos jaunākajos modeļos iespējams pat tas, ka saldētava piedāvā piepildīt glāzi ar ledu vai auksto ūdeni. Ir kam noteikti šāda ekstra ledusskapī noderēs un patiks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *