Iepazīšanās ar savu otro pusīti jeb groži jāņem savās rokās

iepazīšanās

Daudzi ir pieredzējuši neveiksmi mīlestībā un laika gaita tai neaudz sāk atmest ar roku, lai vairāk nebūt jāpiedzīvo sirds dēsti. Nebeidzami draugu rīkotie aklie randiņi, vecāku piespēlētie kavalieri vai omes izraudzītas līgavas ne vienmēr sakrīt ar paša gaumi, lai gan radiniekiem vienmēr liekās, ka pazīst jūs labāk, tā nebūt nav.

Interneta iespēja – iepazīšanās online vietnē dalder.lv

Dalder.lv sevi vairāk pozicionē kā sludinājumu platformu, kas sniedz ļoti mūsdienīgu risinājumu preču/produktu jeb pakalpojumu tirdzniecībā. Jaunas un mūsdienīgas iespējas, lai attīstītu mārketinga tirgu Latvijā. Ar vairākām pieprasītām sadaļām portāls ir iekarojis patērētāju uzticību, un arvien vairāk cilvēku izvēlas izmantot šo mājas lapu.

Vadoties pēc statistikas un patērētāju apmeklējumiem, portāls ir izveidojis arī iepazīšanās sadaļu, kas piedāvā vairākas sadaļas:

  • Vīrietis meklē sievieti;
  • Sieviete meklē vīrieti;
  • Sieviete meklē sievieti;
  • Vīrietis meklē vīrieti;
  • Pāris meklē pāri.

Ir padomāts gandrīz par visu katrā sadaļa, izveidojot ļoti detalizētu meklētāju, kas ļauj izvēlēties attiecīgos kritērijus, kā piemēram: vecumu, cilvēka garumu, tautību, svaru, matu garumu, atkarības, un, protams atrašanās vietu.

Iepazīšanās meklētājā ir iespējams izvēlēties teju jebkuru Latvijas pilsētu. Praksē tas nozīmē, ka tiem, kuriem būtiska ir iepazīšanas Daugavpilī, nebūs jāšķirsta cauri neskaitāmiem sludinājumiem otrā Latvijas pusē, teiksim – iepazīšanās Liepājā.

Arvien populārāk paliek meklēt otro pusīti online vietnēs

Vadoties pēc statistikas datiem, arvien pieprasītākas paliek online iepazīšanās vietas. Iemesli var būt dažādi un katram savi, tomēr ir vairāki, kas vieno visus šādu portālu apmeklētājus. Kā piemēram:

  • Ietaupīt savu dārgo laiku – nekur nav jāiet, stundu pirms tam jāgatavojas, jāsatraucas par nezināmo;
  • Vieglāk izvairīties – nepatikas gadījumā ir vieglāk izvairīties vai atteikt cilvēkam, to vienkārši neapstiprinot vai neatbildot. Savukārt, ja izvēlas iepazīties dzīvē, tad šis varētu sagādāt nelielas problēmas;
  • Izpētes iespējas – var, cilvēkam nezinot, atrast viņu jebkurā citā sociālajā tīklā un saprast vai piedāvātais profils ir patiess.

Dalder.lv garantē cilvēku godīgumu un, katrā ziņā neatbalsta viltus profilus, kas ļauj potenciālajam klientam uzticēties sludinājumu mājas lapai un izmantot iepazīšanās iespējas. Ja gadījumā ir kādas aizdomas, ka kāds no profiliem ir viltus vai arī nav kaut kas īsti kārtībā, dalder.lv aicina ikvienu ziņot lapas administrācijai par esošo situāciju, norādot sadaļu “iepazīšanās” un konkrēto gadījumu.

Cilvēku grupas, kas visbiežāk izmanto portālus

Visbiežāk tie ir cilvēki vecuma grupā no 35 – 65 gadiem. Acīmredzot tā ir sabiedrības grupa, kas jau ir savu attiecību gājumu kaut kādā posmā nodzīvojuši un bijušās attiecībās kāda iemesla dēļ nav izdevušās. Tad, nu lieki laiku netērējot un pavadot garos vientuļos vakarus, viņi lietderīgi izmanto datora iemaņas, lai atrastu kādu sirsnīgu kompāniju ikdienai un turpmākajai dzīvei.

Ir ļoti daudz veiksmīgu pieredzes stāstu, kas liecina par to, ka iespējams ir viss un, ja arī nākas apdedzināties ar iepazīšanos internetā, nevajag mest plinti krūmos, bet gan turpināt ar paceltu galvu. Uz tikšanos dalder.lv iepazīšanās sadaļā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *