Iepazīšanās ar savu otro pusīti jeb groži jāņem savās rokās

iepazīšanās

Daudzi ir pieredzējuši neveiksmi mīlestībā un laika gaitā tai nedaudz sāk atmest ar roku, lai vairāk nebūtu jāpiedzīvo sirds dēsti. Nebeidzami draugu rīkotie aklie randiņi, vecāku piespēlētie kavalieri vai omes izraudzītās līgavas vai līgavaiņi ne vienmēr sakrīt ar mūsu pašu gaumi.

Lai arī pasaulē valda noteikti skaistuma standarti, mēs tomēr neiemīlamies standartos. Mēs zinām, ka ar laiku viss ārišķīgais kļūs otršķirīgs un mēs iemīlēsim iekšējo cilvēku – ar kuru dalīties domās un ikdienā. Tomēr ko darīt tad, ja reālā dzīve ap mums nepiespēlē mīlestību, pēc kuras iekšienē alkstam? Ko darīt, ja tomēr gribas otro pusi par spīti iepriekšējajām neveiksmēm? Ja nu tomēr tik ļoti gribas aizdoties uz kādu randiņu, uzposties un sajust pretējā dzimuma interesi…

Interneta iespēja – iepazīšanās online vietnē dalder.lv

Kad izira attiecības ar draugu, līdzīgi kā daudzas citas, arī es nolēmu, ka vislabākās zāles šajā gadījumā būs tikšanās ar citiem vīriešiem. Kaut vai tikai lai parunātu, novirzītu domas. Un kas zina, varbūt tiešām satiktu kādu sakarīgu un patīkamu cilvēku? Tinder šodien noteikti ir viena no populārākajām platformām, taču es pamēģināju vēl kādu, kas salīdzinoši nemaz nav tik populāra.

Dalder.lv sevi vairāk pozicionē kā sludinājumu platformu, kas sniedz ļoti mūsdienīgu risinājumu preču/produktu jeb pakalpojumu tirdzniecībā. Jaunas un mūsdienīgas iespējas, lai attīstītu mārketinga tirgu Latvijā. Ar vairākām pieprasītām sadaļām portāls ir iekarojis patērētāju uzticību, un arvien vairāk cilvēku izvēlas izmantot šo mājas lapu. Lielais pluss ir tāds, ka šeit sludinājumu ievietot var bez maksas. Un tas attiecas arī uz iepazīšanās sadaļu, kas citās vietnēs ir par maksu.

Iepazīšanās sadaļā šeit tiek piedāvātas vairākas iespējas:

  • Vīrietis meklē sievieti;
  • Sieviete meklē vīrieti;
  • Sieviete meklē sievieti;
  • Vīrietis meklē vīrieti;
  • Pāris meklē pāri.

Ko nu kurš mūsdienās meklē, tas vairs nemaz nav tik pašsaprotami. Bez jebkādiem tabu katrs var meklēt to, ko vēlas. Lai nebūtu nekādu pārpratumu, iespējams arī norādīt mērķi – sarakstei, seksam, nopietnām attiecībām, draudzībai vai ģimenes veidošanai. Reālajā dzīvē dažkārt ne vienmēr pat šis jautājums tiek izrunāts, un beigu beigās sanāk, ka katra no iesaistītajām pusēm sagaidījusi ko pavisam citu. Sludinājums iepazīšanās sadaļā šeit neatstāj vietu šaubām – potenciālie randiņa partneri jau ar pirmo tikšanās reizi zina, ko vislabākajā gadījumā viens no otra sagaida.

Ir padomāts gandrīz par visu katrā sadaļā, izveidojot ļoti detalizētu meklētāju, kas ļauj izvēlēties attiecīgos kritērijus, kā piemēram: vecumu, cilvēka garumu, tautību, svaru, matu garumu, atkarības, un, protams, atrašanās vietu. Atšķirībā no slavenā Tinder, kur visa sāls atkarīga no bildes ielaikošanas, šeit uzreiz iespējams piemeklēt sev atbilstošāko kandidātu. Nekādas garās sarunas un laika tērēšanas, mēģinot randiņu gaitā noskaidrot, vai puisis tomēr smēķē vai arī nē. Ne vienmēr tas tiek pajautāts sarakstē pirms randiņa, taču, piemēram, man tas patiesībā ir būtisks kritērijs. Tāpēc vērtīgi, ja uzreiz varu izvēlēties tos kandidātus, kuriem nepiemīt man nepieņemami netikumi.

Iepazīšanās meklētājā ir iespējams izvēlēties teju jebkuru Latvijas pilsētu. Praksē tas nozīmē, ka tiem, kuriem būtiska ir iepazīšanas Daugavpilī, nebūs jāšķirsta cauri neskaitāmiem sludinājumiem otrā Latvijas pusē, teiksim – iepazīšanās Liepājā.

Arvien populārāk paliek meklēt otro pusīti online vietnēs

Vadoties pēc statistikas datiem, arvien pieprasītākas paliek online iepazīšanās vietas. Iemesli var būt dažādi un katram savi, tomēr ir vairāki, kas vieno visus šādu portālu apmeklētājus. Kā piemēram:

  • Ietaupīt savu dārgo laiku – nekur nav jāiet, stundu pirms tam jāgatavojas, jāsatraucas par nezināmo;
  • Vieglāk izvairīties – nepatikas gadījumā ir vieglāk izvairīties vai atteikt cilvēkam, to vienkārši neapstiprinot vai neatbildot. Savukārt, ja izvēlas iepazīties dzīvē, tad šis varētu sagādāt nelielas problēmas;
  • Izpētes iespējas – var, cilvēkam nezinot, atrast viņu jebkurā citā sociālajā tīklā un saprast vai piedāvātais profils ir patiess.

Dalder.lv neatbalsta viltus profilus, kas ļauj potenciālajam klientam uzticēties sludinājumu mājas lapai un izmantot iepazīšanās iespējas. Ja gadījumā ir kādas aizdomas, ka kāds no profiliem ir viltus vai arī nav kaut kas īsti kārtībā, dalder.lv aicina ikvienu ziņot lapas administrācijai par esošo situāciju, norādot sadaļu “iepazīšanās” un konkrēto gadījumu.

Kontaktu sadaļā iespējams norādīt ne vien savu e-pastu un telefona numuru, bet arī mājaslapas adresi. Es, piemēram, norādīju savu facebook sociālo tīklu lapu. Tādā veidā otram cilvēkam uzreiz iespējams gūt skaidrāku priekšstatu par mani kā cilvēku.

Pirmajos sludinājumos gan, lieki piebilst, nebija tik plašas vietas sevis reklāmai un iespējas par otru uzzināt ko vairāk par vienkāršo rindiņu, ka “puisis meklē meiteni”. Dalder, ja vien ir vēlēšanās, katrs sludinājuma ievietotājs kaut grāmatu par sevi var sacerēt!

Cilvēku grupas, kas visbiežāk izmanto portālus

Visbiežāk tie ir cilvēki vecuma grupā no 35 – 65 gadiem. Acīmredzot tā ir sabiedrības grupa, kas jau guvusi attiecību pieredzi, bet bijušās attiecības kāda iemesla dēļ nav izdevušās. Tad nu lieki laiku netērējot pavadot garus vientuļos vakarus, viņi lietderīgi izmanto datora iemaņas, lai atrastu kādu sirsnīgu kompāniju ikdienai un turpmākajai dzīvei.

Ir ļoti daudz veiksmīgu pieredzes stāstu, kas liecina par to, ka iespējams ir viss un, ja arī nākas apdedzināties ar iepazīšanos internetā, nevajag mest plinti krūmos, bet gan turpināt ar paceltu galvu.

Mani online randiņi tiktāl izrādījies labs veids, kā vairāk iepazīt pretējo dzimumu. Lai arī lielo mīlestību šeit neesmu atradusi, tomēr vērtīgu randiņu pieredzi gūt gan ir iespējams. Ne vienmēr jāseko arī nākamajai tikšanās reizē. Tomēr katrs satiktais cilvēks paver jaunu skatījumu, iedvesmo uz kaut ko. Tā, piemēram, viens no vīriešiem mani iemācīja skrituļot.

Īpaši jau pēc tam, kad izjukušas iepriekšējās attiecības, jaunās mesties uzreiz nemaz nav tik viegli. Online iepazīšanās iespējas palīdz to darīt lēnām un pakāpeniski. Sākotnēji tās jebkurā gadījumā var būt vienkārši patīkamas un draudzīgas sarunas ( :

Uz tikšanos dalder.lv iepazīšanās sadaļā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *