GoPro kameras – Aktivām dzīvesveidam

gopro kamerasVasara ir laiks, kad izmantojam katru brīvo dienu tā, lai varētu teikt – tā bija lieliska brīvdiena. Vismaz cenšamies noteikti. Dodamies piedzīvojumos, izbaudām dažādas aktivitātes dabā, aizraujamies ar sporta veidiem, ko ziemā izpildīt ir grūtāk. Un galvenokārt, labprāt vēlamies savas brīvdienas arī iemūžināt. Ar parasto fotoaparātu vai telefona kameru jau sen kā vairs nepietiek. Ir vēlme pēc kā dinamiskāka, aktīvāka, interesantāka. Iespējas uzfilmēt sevi piedzīvoto tā, lai tas netraucētu pašam piedzīvojuma procesam, kā arī, lai kādam nebūtu visu laiku jāskraida līdz ar kādu fotokameru vai telefonu.

Tad nu šādām vēlmēm arvien populārākas kļūst GoPro kameras. Tās var izmantot gan profesionālie sportisti, kā tas bija sākumā, gan arī amatieri un atpūtnieki, kas vienkārši vēlas savas gaitas iemūžināt citādā leņķī un labākā kvalitātē. Pirms izlemt kādu tieši GoPro kameru iegādāties, ja reiz esam tā nolēmuši, der apzināt dažas būtiskas lietas.

Tas, kādu kameru iegādāsimies, ir atkarīgs no dažiem faktoriem – paredzētais budžets šādam pirkumam, kam īsti kameru izmantosim, un kādos apstākļos vai vidē plānojam to izmantot visvairāk.

Skatoties pēc atvēlētā budžeta, jāsaprot, ka šāda kamera nemaksās maz – noteikti šim pasākumam jāatvēl vairāk nekā 100 eiro. Ja vēl ir vēlme iegādāties dažādus kameras stiprinājumus un aksesuārus, lai kameru var izmantot tieši tā, kā vēlas un vēl dažādos oriģinālos veidos, nāksies rēķināties ar pārsimts eiro. Tomēr, ja budžets atļauj un vēlme patiešām ir, var sākt skatīt kameru pēc parametriem un tās tehniskajām īpašībām, iegādājoties patiešām atbilstošāko un labāko sev. Vērtējot parametrus, zinātāji teic, ka GoPro kameras spējas naktī ir būtiskas, – noskaidrot kāda ir attēla kvalitāte vājā apgaismojumā vai nakts laikā ir būtiski, pirms iegādāties kameru. Tāpat būtiska ir arī piedāvātā skaņas kvalitāte – jo labāka izvēlētā GoPro kamera, jo kvalitatīvāks attēls un skaņa.

Tad noskaidrojam, kādiem mērķiem kameru īsti pērkam un kam izmantosim. Profesionālai izmantošanai, ikdienas izmantošana, vai kaut kur pa vidu starp braukšanu ar motociklu, lēkšanu ar izpletni un citiem ekstrēmākiem piedzīvojumiem? Tas ļaus labāk izvērtēt, cik spēcīgu, dārgu un kvalitatīvu kameru īsti nepieciešams iegādāties. Ikdienas lietošanai var piemeklēt kaut ko nedaudz vienkāršāku, kamēr ekstrēmiem sporta veidiem noteikti izvēlēsimies vislabāko kvalitāti un izšķirtspēju.

Skatoties uz to, kādā vidē plānojam iegādāto GoPro kameru izmantot visvairāk, te jau runājam par dažādiem papildus stiprinājumiem, papildinājumiem un tā tālāk. Piemēram, Latvijas interneta veikali piedāvā iegādāties dažādus papildinājumus GoPro kamerām, salīdzinoši draudzīgās cenās. Piemēram 220.lv atrodami dažādi stiprinājumi gan sērfošanai, gan ķiverei, gan krūšu stiprinājums, gan arī stiprinājumi sunim. Izvēle ir plaša, tāpēc atliek tikai tikt skaidrībā, kādam mērķim kamera īsti nepieciešama un cik varam atļauties tērēt, lai savas brīvdienas un piedzīvojumus iemūžinātu daudz interesantāk.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *