Drošāks miegs drošākās mājās

īpašuma apdrošināšanaLabs un veselīgs miegs mums visiem ir nepieciešams un par to labi zinām. Bet labs un veselīgs miegs var būt tikai tad, ja esam brīvi no stresa, liekiem uztraukumiem, raizēm un problēmām, kas mūs nomoka dienā un ko bieži vien ņemam līdzi arī dodoties gulēt. Kvalitatīvi izgulēties varam ne tikai tad, ja ir labs matracis, sega, klusums un miers, bet ja arī prātā un domās ir miers! Tomēr mūsdienu cilvēkam satraukuma un rūpju iemeslu netrūkst, par ko “cepties” ne tikai dienā, bet arī vēl naktī, mēģinot iemigt. Tāpēc jārisina visi stresa un satraukuma cēloņi soli pa solim, līdz lielākās problēmas noliktas “mierā”, kamēr nelielās problēmas (un tādas būs vienmēr), nav pārāk liela satraukuma vērtas, lai vakarā tās nevarētu atstāt aiz guļamistabas durvīm.

Viens no šādiem lielajiem satraukumiem – drošība! Gan mūsu pašu, gan tuvinieku, gan mums piederošo lietu drošība. Ja ikdienā rūpīgi strādājam, lai sasniegtu un iegūtu lietas, ko savā dzīvē vēlamies – auto, dzīvokli, mājas kinozāli, tad vēlamies, lai šīs lietas mums paliktu ilgtermiņā un par to, ka tās varētu zust, nebūtu jāsatraucas. Ņemot vērā kredītu iespējas – nav pat gadiem jākrāj, pie visa kārotā varam tikt teju te un tūlīt. Un tad jāparūpējas, lai tas, ko esam ieguvuši arī paliktu mūsu īpašumā un nekas slikts neatgadītos. Viss šis ar domu – apdrošināšanas polises reizēm ir ļoti vērtīga izvēle! Pirmkārt, prāts kļūst mierīgāks. Piemēram, iegādājoties kredītā ņemtā dzīvokļa apdrošināšanu, varam būt droši, ka tad, ja notiek kāda nelaime, ķibele vai lielāka problēma, mums būs risinājums – apdrošināšana, kas palīdzēs risināt radušos “sāpi”. Otrkārt – ilgtermiņa skatījums. Jo īpaši, ja esam ļoti nopūlējušies, lai iegūtu to, kas mums ir, vēlamies to paturēt ilgtermiņā. Arī tad, ja vairākus gadus pēc kārtas iegādājamies apdrošināšanu, bet tā arī nekas slikts neatgadās – nevajadzētu pārtraukt domāt par drošību. Neparedzētas nelaimes vienmēr uzbrūk negaidot.

Mīts, ka dzīvokļa apdrošināšana ir dārga, vairāk cēlies no tā, ka patiesībā nemaz taču neesam noskaidrojuši cik tad īsti izmaksātu mūsu īpašuma apdrošināšanas polise. Cenas atkarīgas no polisē iekļautajiem riskiem, kas parasti var nemaksāt vairāk par pārdesmit eiro mēnesī, tomēr apdrošinājuma summa būs gana liela, lai kalpotu par labu garantiju problēmu risināšanai.

https://www.manapolise.lv/ipasuma-apdrosinasana

Mājoklis katram ir īpaša vērtība, tāpēc tad, ja atgadās nelaime, esam īpaši satraukti un nelaimīgi .Tas taču mūsu mājoklis, mūsu dzīve un miera osta. Tāpēc ir vērts padomāt laicīgi par to, kā nodrošināt savas mīļās mājas ar drošības garantu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *