Dāvanas internetā – pēdējie svētku pirkumi

dāvanas internetāAr dāvanām vienmēr ir sarežģīti. Ja pērkam dāvanas mēnesi pirms Ziemassvētkiem, esam rūpīgi sagatavojušies svētkiem un šo darbu varam aizmirst. Tiesa, pērkot dāvanas tik ātri, riskējam ar to, ka laika gaitā, tuvojoties svētkiem, varam atrast kādu piemērotāku, labāku, atbilstošāku dāvanu, bet nu jau par vēlu – dāvana iegādāta, iespējams, dāvanām paredzētais budžets jau iztērēts. No otras puses – gaidīt līdz pēdējam brīdi, lai iegādātos svētku dāvanas (pirmspēdējām dienām pirms svētkiem) arī nav praktiskākais risinājums. Skriešana pa veikaliem – nežēlīga. Visas “labākās” dāvanas jau izpirktas, stress un uztraukums – ka tik vispār nepalieku bez sarūpētajām dāvanām šogad, kā nu rīkoties?

Tāpēc lieliska iespēja kā sarūpēt svētku dāvanas, turklāt laicīgi, bez stresa, uztraukumiem un lielās veikalu “ķemmēšanas”, ir iepirkties internetā. Dāvanas internetā iespējams iegādāties vienkārši, ērti un ar daudz mazāku piepūli. Piesēdies pie datora, paņem savu svētku sarakstu, kafijas krūzi un meklē visas dāvanas kas nepieciešamas, vēlamas un vajadzīgas. Protams, ja iegādājamies dāvanas tik tuvu svētkiem, pārliecināmies arī par to, kādi ir piegādes noteikumi – vai un laicīgi tiks piegādātas visas pasūtītās dāvanas. Neviens nevēlas attapties svētku dienā un saprast, pasūtītās dāvanas “iestrēgušas” piegādes servisā un savus mīļos būs iespējams apdāvināt tikai pēc svētkiem. Tas var būt īsts noskaņojuma sabojātājs.

Tāpēc iepazīstamies ar piegādes noteikumiem, tas viens. Otrs – ir interneta veikali, kas svētku laikā piedāvā (par nelielām papildus samaksām) iegādāto preci arī skaisti iesaiņot, svētkiem atbilstošā formātā. Ja zinām, ka laika ir maz un paši ar dāvanu saiņošanas talantu neizceļamies – varam apsvērt šāda servisa izmantošanu. Dāvana atnāks jau skaisti iesaiņota un varēsim uzreiz dāvināt. No otras puses – ja iegādājamies kādu tehniku, priekšmetu, trauku un tā tālāk – labāk šādu opciju neizvēlēties. Vēlamies taču pārliecināties, ka pasūtītā dāvana nav bojāta (dažādi neparedzēti negadījumi notiek piegādājot), ir tāda, kā to vēlējāmies un varam droši dāvināt. Daudz nepatīkamāks būs mirklis, kad dāvanas saņēmējs atvērs jau pirms sūtīšanas sapakoto dāvanu, bet tai būs kāds defekts vai tā nebūs atbilstoša tam, ko cerējāt (bijāt pasūtījis).

Tiesa, šādas situācijas gadās reti – un tomēr, labāk būt pārliecinātam un dāvanu, pēc pasūtīšanas internetā, aplūkot un aptaustīt arī pašam, pirms dāvinām.

Un tomēr, dāvanu pirkšana internetā ir ērta un parocīga, ietaupot gan laiku, gan nervus, gan naudu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *