Datortehnika interneta veikalā 220.lv par zemām cenām

dators

Datortehnika mums ir ļoti nepieciešama dažādās ikdienas darbībās – ja vēlamies pasērfot internetā, sameklēt vajadzīgo informāciju, sakontaktēt draugus, atrast vietas, lietas un cilvēkus, galu galā – tā nepieciešama, lai ikdienā strādātu, vakarā atpūstos, uzzinātu jauno un būtu lietas kursā par notiekošo.

Personālos datorus izvēlamies, jo tie ir jaudīgi, kvalitatīvi un kalpo ilgi. Tie maksās mazāk par darbībās līdzvērtīgiem portatīvajiem datoriem. 220.lv (http://220.lv/lv/datortehnika) varēs atrast labāko personālo datoru piedāvājumu klāstu – gan cenas, gan ierīces ziņā! Pievēršam uzmanību operatīvās atmiņas apjomam, cietā diska apjomam (optimāli 250 GB), video kartei – jo jaudīgāka būs video karte, jo labāka grafikas kvalitāte. Savukārt operatīvās atmiņas lielums nodrošinās datora spēju veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi. PC parasti pietiekams ir 2GB vai 4GB liels operatīvās atmiņas apjoms. Pērkot personālo datoru, laicīgi saprotam, kādiem darbiem piemērots un būs nepieciešams personālais dators? Personālie datori ir piemēroti darbam mājās un birojos, galvenokārt tos izvēlas darbam ar apjomīgām programmatūrām. Tāpat, dēļ to jaudīguma, tie ir piemēroti spēļu spēlēšanai tiešsaistes režīmā.

Savukārt portatīvie datori, kurus arī plašā klāstā varam uzmeklēt 220.lv, būs ērta un lieliska izvēle tiem, kam patīk un ir nepieciešams strādāt jebkurā vietā, jebkurā laikā. 220.lv piedāvājumā ir visdažādākie portatīvie datori, kas atšķirīgi pēc izmēra, veida, svara, tehniskajiem parametriem. Portatīvais dators ļaus strādā gan ar parastām biroja programmām, lietot internetu, spēlēt spēles, izmantot dažādas citas programmas – viss, ko spēs portatīvais dators atkarīgs no tā, kādu izvēlēsieties un kādam mērķim tas nepieciešams. Arī pirms portatīvā datora iegādāšanās der saprast – kādam mērķim tas vairāk būs paredzēts – mācībām, darbam, spēlēm. Vai galvenais būs datora jauda, spējas un funkcijas, vai pats būtiskākais tomēr būs pārvietošanās funkcija un iespēja strādāt ilglaicīgi nepieslēdzot ierīci pie elektrības. Ja nepieciešams portatīvais dators, kas ilglaicīgi spēj darboties uz uzlādētās baterijas enerģijas vien, tad viens no pirmajiem kritērijiem, ko vērtēsim – cik ilgi tur baterija konkrētajam modelim.

Tomēr – 220.lv nepiedāvā tikai PC un portatīvos datorus vien. Šeit iespējams iegādāties visdažādāko datortehniku, kas uzlabos jau esošo datoru, papildinās to, palielinās tā iespējas un funkcijas. Atliek vien ieskatīties un izvēlēties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *