Ceļojumu apdrošināšanas iespējas internetā

ceļojums kopā ar ģimeni

Beidzot arī pie mums, vismaz uz pāris dienām, atnākusi vasara. Laiciņš aiz loga patīkami karsts, tā vien rodas vēlme sameklēt pludmales piederumus un prom uz jūrmalu, ezermalu vai kādi citu pievilcīgu ūdens tilpni. Tomēr vasara ir arī ceļošanas mīļotāju labākais gadalaiks un sabiedrotais. Pat ja pie mums laiks beidzot sagriezies silts un patīkams, ceļošanas kāre nemazinās, jo bez siltā un jaukā laika kādā tālākā zemē, ir taču tik daudz ko apskatīt, piedzīvot, redzēt un uzzināt, ka tīri grēks vasaras dienas pavadīt netālā ezera krastā, ne aizdoties piedzīvojumā uz kādu sen kārotu valsti. Lidmašīnas biļetes nu jau ir cenās, ko, laicīgi plānojot, var atļauties ikviens. Arī interneta piedāvātās priekšrocības – atrast ekonomikas un patīkamas naktsmītnes, ir jauks papildinājums, lai izdevīgi un lieliski saplānotu vasaras ceļojumu. Un pat ja visu cenšamies iekļaut noteiktā budžetā un paceļot, bet ekonomiski, nekad nevajadzētu “aiz borta” atstāt ceļojumu apdrošināšanas polisi. Ceļojumā var gadīties dažādas nepatīkamas situācijas vai negadījumi un tad, lai nesanāktu izdot daudz vairāk neplānotu līdzekļu, ceļojumu apdrošināšanas polise ir lielisks risinājums.

Jau iepriekš minētās interneta priekšrocības piedāvā arī šo – iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi. Pirmo reizi plānots tādu iegādāties un nekas nav zināms? Nekas, arī te interneta informācijas krājumi nāk talkā – atliek vien meklētājā ierakstīt vajadzīgo frāzi un tiks piedāvāti gan apraksti, gan apdrošinātāju piedāvājumi, gan cenu kalkulatori. Bet tas jau tāpat katram sevi cienošam interneta lietotājam ir zināms.

Pāris vārdos – ko sniedz ceļojumu apdrošināšanas polise, kad tā iegādāta pirms ceļojuma.

Pārsvarā ceļojumu apdrošināšanas polisē ir iekļauti četri nodrošinājumi, jeb pamata riski – medicīniskie izdevumi, palīdzības apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana un bagāžas apdrošināšana. Medicīnisko izdevumu apdrošināšana ir lietderīga – nekad nevaram paredzēt kad, un, kā būs nepieciešama ārsta vai speciālista palīdzība kādā jautājumā, tāpēc medicīnas izdevumi svešā valstī var būt pat ļoti dārgs neplānots “prieks”. Šajā gadījumā par to parūpējas, lai šādi neparedzēti izdevumi nebūtu jāsedz no paša kabatas. Tāpat pamata riskos ietilpst civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, palīdzības apdrošināšana nozīmē dažādu izmaiņu segšana, kas var rezultēties finansiālos zaudējumos – ja pārcelts lidojums, tas kavējas, nepieciešama juridiska palīdzība un tā tālāk. Par bagāžas apdrošināšanu, domājams, nav jāskaidro – tas tāpat visiem saprotams.

Sīkākais informācijai var ielūkoties konkrētu apdrošinātāju mājaslapās – daži piedāvā papildus nodrošinājumus. Un turpat arī iespējams iegādāties polisi – internetā, konkrētā apdrošinātāja mājaslapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *