Ceļo droši ar Compensa ceļojumu apdrošināšanu

compensa ceļojumu apdrošināšanaCeļot viennozīmīgi ir aizraujoši, interesanti un patīkami. Iepazīt jaunas valstis, kultūras, cilvēkus, aplūkot neredzēti skaistas vietas, novērtēt gan elpu aizraujošos dabas skatus, gan dažādus tūrisma objektus, kas saglabājušies gadsimtiem ilgi. Ceļošanai ir daudz patīkamu plusu un ieguvumu. Tomēr, kā jebkurai aktivitātei, ko veicam ikdienā, ceļošanai var būt arī savas, ne tik pozitīvās puses. Tiesa, tas nenozīmē, ka vēlamies izvairīties no ceļošanas. Arī auto, lai gan mums ir ērti un patīkami ar to pārvietoties, mēdz prasīt pēc remonta un sagādā rūpju un raižu brīžus, tomēr braucam tik un tā, apzinoties riskus un nepieciešamās darbības auto apkopē.

Tieši tāpat ar ceļošanu – ja laicīgi apzināmies iespējamos riskus un pret tiem nodrošināmies, ceļošana būs vēl aizraujošāka un tīkamāka. Un nodrošināties pret nepatīkamām situācijām ceļojuma laikā, visvienkāršāk var, iegādājoties ceļojuma apdrošināšanas polisi. Tas ir tikpat pašsaprotami, kā glabāt rezerves riepu auto bagāžniekā.

Dažādas apdrošināšanas kompānijas piedāvā gan standarta, gan papildinātas ceļojumu apdrošināšanas polises, katra mēģinot piedāvāt dažādus papildinājumus un jauninājumus, lai piedāvājums šķistu ceļotājam pievilcīgāks un izdevīgāks. Compensa ir apdrošināšanas kompānija, kas piedāvā Latvijā gana unikālu risinājumu, lai apdrošinātu savu ceļojumu – gan personīgiem, gan arī biznesa ceļojumiem. Pamatā ceļojumu apdrošināšana ir gana mūsdienīgs pakalpojums, kas sniedz noteiktu drošības sajūtu ceļotājam – ja arī atgadās ķibeles un neparedzētas situācijas, nenāksies zaudēt savus līdzekļus, jo ceļojot, parasti budžetu ieplānojam tikai ceļojumā paredzētajām, mazāk, neparedzētajām aktivitātēm.

Compensa ceļojumu apdrošināšana piedāvā visplašāko risku segumu ar dažādiem jauniem papildinājumiem, sniedzot diennakts palīdzību visā pasaulē. Galvenie punkti, kas iekļauti Compensa ceļojumu apdrošināšanas polisē un ir būtiski ikvienam ceļotājam – neatkarīgi no ceļojuma galamērķa vai aktivitātēm ceļojuma laikā – medicīniskie un repatriācijas izdevumi (kas ir pats, pats galvenais ceļojumā – medicīniskā aprūpe dažās valstīs var būt ļoti dārga), diennakts palīdzības organizēšana, kas nozīmē, ka nebūs jāgaida līdz brīdim, kad iestājas Latvijas darba laiks (ņemot vērā laika zonas), lai saņemtu palīdzību no apdrošinātājiem. Ceļojuma apdrošināšanas polisē iekļauta apdrošināšana arī neparedzētām izmaiņām ceļojumā, bagāžas un citu līdzpaņemto mantu apdrošināšana, kā arī kompensācija, ja ceļojuma laikā atgadās nelaimes gadījums. Lai pilnīgāk iepazītos ar visu nepieciešamo informāciju un noskaidrotu, ko īsti piedāvā Compensa ceļojumu apdrošināšanas polise – vēršamies pie speciālistiem vai lūkojamies internetā. Galvenais – nekad nedodamies ilgākā ceļojumā neparūpējušies par savu un savu mantu un sava ceļojuma apdrošināšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *