Auto īre ko piedāvā Sixt.

sixt.lv labākā auto noma - lētiAuto nomu piedāvājumus pasaulē izmanto ne tikai tūristi, bet arī tie, kuru automašīnas atrodas servisā taču ir vajadzība pēc braucamā, lai varētu bez problēmām pildīt savas ikdienas darbības, kur nepieciešams pārvietoties no punkta A uz punktu B. Pasaulē ir atrodamas ļoti daudz un dažādas auto iznomāšanas firmas, taču visas nav tādas kā Sixt auto īre. Uzņēmums piedāvā ne tikai auto nomas pakalpojums, bet arī daudz dažādu citu piedāvājumu, kas nomas automašīnas izmantošanu padarīs neaizmirstamu, turklāt, ja esat uzņēmuma pārstāvis, ir iespēja izmantot auto līzinga pakalpojumus.

Kādi ir Sixt auto nomas veidi?

Sixt piedāvā dažādus auto nomas pakalpojuma veidus, lai varētu iztapt pat visprasīgākajam klientam. Uzņēmums lieliski saprot  to, vienveidīgi un garlaicīgi piedāvājumi nav klientu pievilinātāji, tādēļ piedāvā dažāda veida darījumus, kas saistīti ar auto nomu. Tiek piedāvāta parastā auto īre, ilgtermiņa auto īre, ko dēvē arī par auto līzingu, auto īre nedēļas nogalēs, auto īre korporatīvajiem klientiem un arī auto īre ārzemēs. Nebūs nekādas vajadzībaa izmantot vairākus pakalpojumu sniedzējus, ja ir vairākas un atšķirīgas vēlmes un vajadzības saistībā ar iznomāto auto. Uzņēmums piedāvā visus aktuālākos pakalpojumus vienā vietā, jo klienta ērtības, vēlmes un vajadzības vienmēr ir un būs uzņēmuma prioritāte.

Par Sixt.

Šis uzņēmums piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kas saistīti ar automašīnām, jau no 1912. gada. Atzīsiet – iespaidīgi! Sixt ir dibināts Vācijā, un vairāk kā 100 gadu laikā, ir spējis attīstīt biznesu un izvērsties visā Eiropā. Uzņēmums piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • Auto īre;
  • Pilna servisa auto līzings;
  • Autoparka vadība un konsultācijas.

Kopā ar šiem piedāvājumiem tiek piedāvāts plašs klāsts citu pakalpojumu, kas uzņēmumam palīdz būt savādākam kā citiem šādu pakalpojumu piedāvātājiem. Sixt filiāles atrodas visās Baltijas valstu lielākajās pilsētās un lidostās, jo lidostas, stacijas, ostas ir vietas, kur visvairāk pulcējas tūristi un iebraucēji, kuriem ir nepieciešamība pēc auto īres. Sixt savus pakalpojumus piedāvā 105 pasaules valstīs un kopā darbojas apmēram 4 tūkstoši filiāļu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *