Ātrs auto līzings.

mogo.lv kredīta veidi, auto līzingsGribat zināt, kā es tiku pie savas jaunās automašīnas tik ātri? Varu teikt droši to, ka tas noteikti bija veids, par kuru domāju, ka nekad mūžā neizmantošu. Taisnību sakot, neesmu aizdevumu un līzingu piekritējs, jo likās, ka jādzīvo pēc principa – ja nevari ko atļauties, tad nepērc. Ņemot vērā to, ka savu pirmo automašīnu iegādājos vēl labajos laikos, jeb treknajos gados, un varēju to arī atļauties, bet, mainoties ekonomiskajai situācijai ne visā pasaulē, mainījās arī mans un ģimenes kopējais ienākumu līmenis. Šī iemesla dēļ pārāk tērēties vairs nevarējām, bet  pārdot automašīnu nebija vēlēšanās, jo dodos ar to uz darbu. Katram dzīvē pienāk situācija, kad nepieciešams finansiāls atbalsts un nu tāda situācija bija pienākusi arī mūsu ģimenei.

Kā tas notiek?

Visas problēmas sākās ar to, ka auto vairāk nevēlējās lāga kustēties un radās nepieciešamība pēc jaunas mašīnas. Atradu sev junu automašīnu, bet šāds pirkums nav no lētākajiem. Loģiski, ka ir iespēja pārdot esošo un iegādāties jaunu tādā pašā vērtībā, bet ņemot vērā esošās automašīnas stāvokli, neko vērtīgāku iegādāties neizdotos. Kad ieraudzīju Mogo.lv piedāvājumu iegādāties auto līzingā, sapratu, ka savi uzskati par aizņemšanos jāmet pie malas un jāizmanto šīs kompānijas pakalpojumus. Godīgi sakot, darīju to ilgi nedomādams. Auto līzings kopā ar Mogo.lv, dod iespēju aizņemties līdz pat 90% no jaunā auto tirgus vērtības, un pašam atliek vien iemaksāt atlikušos 10 un jaunais auto ir mans!

Kā atmaksāt līzingu?

Ja iesākumā šķiet, ka atmaksa varētu būt sarežģīta, tad varu apgalvot, ka tā nebūt nav. Man tā izdevās īpaši izdevīga, jo varēju pārdot savu veco auto un daļu līzinga nomaksāt ar darījumā iegūto naudas summu, līdz ar to tagad atliek vien maksāt nelielu ikmēneša maksājumu par jauno automašīnu un pēc 3 gadiem auto būs pilnībā mans, ja vien neradīsies iespēja automašīnu izmaksāt ātrāk, jo līzinga summu ir iespējams atmaksāt arī ātrāk un par to netiek piestādīti soda procenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *