Labākais ātrais kredīts internetā – SMScredit.lv

krediti internetaĀtro kredītu devēju internetā ir daudz – tik daudz, kā sēnes pēc lietus. Tikai atliek izvēlēties – var skatīties pēc pirmā aizdevuma maksimālās summas, ko piedāvā, aizdevuma termiņa, GPL, komisijas maksas, un izvērtēt – kurš attiecīgajam un vajadzīgajam brīdim ir izdevīgākais un labākais. Tomēr viens no tiem – SMScredit.lv, šķiet, ir viszināmākais un Latvijas vidē senākais. Vismaz viens, ar kuru es iepazinos pirmo, un nekad vēl neesmu nožēlojis, ka nepieciešamības gadījumā, esmu izmantojis tieši šī aizdevēja pakalpojumus. Un izrādās – ne vienīgais es tā domāju. Pēc statistikas datiem, SMScredit.lv ir uzticamākais no visiem īstermiņa aizdevējiem Latvijā, kā atzinuši SKDS aptaujas dalībnieki šogad. Tas ir aizdevējs, ko nepieciešamības gadījumā ieteiktu arī draugiem – vismaz četri no pieciem aptaujātajiem norādījuši, ka tieši SMScredit.lv pakalpojumus ieteiktu draugiem, ja nepieciešams ātrais kredīts internetā.

Neskatoties uz aptaujām un citu viedokļiem (lai gan, arī tā ir vērā ņemama informācija, izvēloties, pie kura no aizdevējiem ņemt ātro kredītu), būtiskas ir arī zemas cenas par kredīta izmantošanu. Aizņemoties 100 eiro uz vienu mēnesi (30 dienām), komisijas maksa ir tikai 10 eiro (aizņemoties atkāroti), kas ir salīdzinoši zema cena par aizdevumu. Aizņemoties 200 eiro, komisijas maksa būs 20 eiro, un tā pa desmit eiro uz priekšu, augot simtu skaitam. Aizņemoties komisijas maksa tiek uzskatāmi parādīta aprēķina kalkulatorā, SMScredit.lv mājaslapā, kad tiek izvēlēta vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš.

Pastāv arī lojalitātes programma jau esošajiem un uzticamajiem klientiem, kas savus aizņēmumus vienmēr atmaksā laikā, vai pagarina laikā, atkarībā no nepieciešamības. Ar lojalitātes programmu, iespējams saņemt atlaidi komisijas maksai līdz pat 20% no paredzētās summas. Pastāv trīs lojalitātes programmas līmeņi – platīna, zelta un sudraba. Sudraba lojalitātes līmenis sākas no 4.aizdevuma (10% atlaide no komisijas maksas), zelta līmenis (15% atlaide), sākas no 5. un 6. kredīta, bet platīna lojalitātes līmenis sākas ar 7 aizdevumu un tā ir 20% atlaide no komisijas maksas. Lai kļūtu par lojalitātes klientu SMScretit.lv, jāiepazīstas ar noteikumiem mājaslapā. Tas nenozīmē, ka jāaizņemas pēc iespējas vairāk, tomēr tas nozīmē, ka tiem, kam tas, iespējams, nepieciešams, SMScredit.lv nāk solīti pretī un atvieglo kredīta atmaksu.

Tāpat, SMScredit.lv nav tikai vienkārši ātro kredītu kompānija. Uzņēmums ir arī sociālo atbildīgs, atbalstot gan dzīvnieku patversmes, labdarības pasākumus, sporta un kultūras pasākumus un citas aktivitātes, lai padarītu vidi ap mums nedaudz labāku. Pie nepieciešamības aizņemties, izvēloties SMScredit.lv mēs izvēlamies arī iespēju, lai nākamreiz varētu dzimt kāda labdarības akcija vai atbalsts kādam kultūras pasākumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *