Apdrošinot auto, Tu ikdienā jutīsies daudz mierīgāk!

Visiem taču patīk būt neatkarīgiem un pieņemt lēmumus patstāvīgi, tādēļ ir dažādi piedāvājumi, no kuriem izraudzīties to, kas sirdij tuvāks. Tas nozīmē, ka ikvienam dota iespēja nokomplektēt tādu apdrošināšanas polisi, kas neliks vilties.

KASKO apdrošināšana ir tieši paredzēta tam, lai klients pats izlemtu, vai viņam to vajag un kādus bonusus tieši iekļaut polisē. To neviens nevar piespiest izvēlēties ar varu, tomēr tā ir obligāta sastāvdaļa procesā, kad iegādājies auto līzingā. Lai būtu skaidrs, Tev jāzina, ka šī polise domāta zudumu kompensēšanai, kas radušies zādzības, laupīšanas, jebkāda veida dabas stihijas un dažādu cilvēka pretlikumīgu darbību rezultātā.KASKO cena ir katram savādāka, jo to veido autovadītāja vecums, stāžs, kā arī transportlīdzekļa vērtība tirgū, arī markai un tā vecumam ir liela nozīme. Savukārt, KASKO kalkulatora izmantošana ir Tavās interesēs, jo tas krietni atvieglos labākā piedāvājuma meklēšanu, ievadot vien datus par auto un tā vadītājiem.

OCTA apdrošināšana (https://www.manapolise.lv/) ir jāiegādājas ikvienam tiesīgam auto vadītājam vai tā īpašniekam, lai neradītu sev liekus zaudējumus situācijās, kad tiek bojāta trešās personas manta vai arī tiek apdraudēta viņa veselība. OCTAS mērķis ir segt šos izdevumus, lai OCTA polises ņēmējs varētu neuztraukties par to, kā risināt šo problēmu. Lētas OCTAS ļaus Tev saņemt visizdevīgāko no piedāvājumiem, lai nebūtu jādomā, ka viss tiek uzspiests, izvēloties maksimāli piemērotus nosacījumus.

Atceries tikai to, ka vienmēr pirms līguma slēgšanas ar konkrēto apdrošinātāju, ir jāizlasa visi nosacījumi, faktori, kas nosaka Tavas iespējas izmantot šos pakalpojumus, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi, tādējādi izvairoties no liekām raizēm un galvassāpēm. Tava drošība ir Tavās rokās, esi atbildīgs par to!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *