Apdrošināšanas OCTA kalkulators

OCTA kalkulatorsIk viens no mums vēlas būt pasargāts jebkādā veidā no jebkādām problēmām un nelaimē. Izrādās, ka to jau bija sapratušas senās civilizācijas, kas kuģojot pa tālām jūrām un okeāniem n vedot dažādu preču kravas, radīja pamatus tādai darbībai, ko mūsdienās sauc par apdrošināšanu. Tā kā no seno civilizāciju laikmeta līdz mūsdienām ir pagājis visai prāvs laka posms, loģiski, ka viss ir attīstījies un audzis, un to pašu var droši teikt arī par nozari, ko dēvējam par apdrošināšanu. Mūsdienās ir iespējams apdrošināt pilnīgi visu – pat mājdzīvniekus un atsevišķas cilvēka ķermeņa daļas un arī īpaši svarīgas lietas un dokumentus, kuriem ir gan sentimentāla, gan naudas vērtība. Atliek vien veikt regulārus apdrošināšanas prēmijas maksājumus un drošības sajūta būs garantēta.

Kas ir OCTA?

Katrs automašīnas īpašnieks un arī potenciālas pircējs, kā arī cilvēks, kurš automašīnas vadīšanu tikai apgūst kādā autoskolā, zina to, ka katrai automašīnai, kas piedalās satiksmē, ir nepieciešama apdrošināšana. OCTA ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšanas polisi, kas ir pat vairāk kā noderīga tajās reizēs, kad ir radies ceļu satiksmes negadījums un ir nodarīta skāde ne tikai savam, bet arī citas personas īpašumam. Polises cenu ir ērti izpētīt internetā un šādu opciju nodrošina OCTA kalkulators, kas pieejams lielākajā daļā apdrošināšanas kompāniju interneta vietņu.

Kas ir OCTA kalkulators?

OCTA kalkulators ir lielisks palīgs ik vienam, kuram ir vēlme iegādāties savas automašīnas obligāto civiltiesisko apdrošināšanu ar interneta starpniecību, neizejot no mājām vai nekavējot darbu. OCTA kalkulators automātiski salīdzina populārāko apdrošināšanas namu piedāvājumus, balstoties uz iepriekš ievadīto automašīnas reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru. Polisi ir iespējams iegādāties uz laiku no 3 mēnešiem līdz vienam gadam. Loģiski, ka polise uz gadu izmaksās lētāk, bet cenu nianses nav tik ievērojamas, lai neizvēlētos arī īsāku apdrošināšanas polises termiņu. OCTA kalkulators apskata visu apdrošinātāju piedāvājumu un automašīnas īpašniekam tikai atliek izvēlēties piemērotāko.

Līguma veidi.

Daudz nemaz nezinās to, ka pastāv dažādi apdrošināšanas līguma veidi, kas ir atšķirīgi savā pielietojumā:

  • Standartlīgums – visparastākais OCTA apdrošināšanas līgums, kas pieejams uz četriem apdrošināšanas termiņiem – 3 mēneši, 6 mēneši, 9 mēneši un viens gads;
  • Robežapdrošināšanas līgums – nosaka apdrošināšanas termiņu no 1 mēneša līdz 1 gadam;
  • Zaļā karte – iespējami trīs apdrošināšanas termiņi – 15 dienas un viens mēnesis līdz vienam gadam.

Jāatceras tas, ka OCTA kalkulatora izmantošana, nenodrošina dažādu atlaižu un akcijas piedāvājumus. Cenu nosaka balstoties uz Bonus – Malus klasi, kas atspoguļo transporta vadītāja braukšanas vēsturi 11 gadu robežās. Tiek ņemts vērā arī iestājušos apdrošināšanas situāciju skaits, kas norāda, nereti, uz to, cik ļoti šoferis uz ceļa ir uzmanīgs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *