7 ieguvumi, ko sniedz enerģizējošs pedikīrs

enerģizējošs pedikīrs

Nevar noliegt, ka daudzi dodas veikt pedikīru ne tikai perfekti sakoptu nagu, bet arī patīkamā procesa dēļ. Zemāk aplūkoti 7 ieguvumi, ko sniedz enerģizējošs pedikīrs.

  1. Izskats! Tīri, nopulēti nagi un sakoptas pēdas vienmēr liek justies patīkami un brīvi, it īpaši vasarā, nēsājot atvērtas papēžu kurpes vai sandales. Pedikīrs ļauj iegūt sakoptas pēdas, ko saudzīgi atbrīvo no sausās, mirušās ādas. Tādējādi mitrinošie krēmi pēdām dos daudz lielāku efektu, jo āda spēs tos absorbēt daudz labāk.
  2. Nagu veselība. Nagu pulēšana ne tikai liek tiem izskatīties jaukiem un spīdīgiem, bet arī stimulē asins apgādi šajā zonā. Asinis apgādā ādu ar barības vielām, kas ir vitāli nepieciešamas arī nagu veselībai. Lai arī parasti nagi tiek apgriezti salīdzinoši īsi, to ātra ataugšana var liecināt par labu nagu veselību.
  3. Enerģija. Atkarībā no tā, kāda veida procedūru izvēlas, pedikīru var veikt arī ar masāžu. Kāju un pēdu masāža var būt lielisks veids kā atbrīvoties no spriedzes un dienas laikā piedzīvotā stresa. Un mēs taču visi zinām, cik ļoti svarīgi ir laiku pa laikam izrauties no ikdienas rutīnas un veltīt laiku enerģijas atgūšanai, īpaši, ja patīkamais nāk komplektā ar skaisto.
  4. Limfas un asins plūsma. Vēl viens ieguvums, ko sniedz labi veikts pedikīrs – masāžas laikā tiek stimulēta asins un limfas plūsma. Mūsu ķermenī ir limfmezgli, kas ir gluži kā mazas rūpnīcas, kas palīdz atbrīvot asinīs esošo limfas šķidrumu no toksīniem. Limfmezgli ir pazīstami arī kā dziedzeri, kas atrodas aiz mūsu ceļiem, kā arī padusēs un žokļa tuvumā. Kad tie ir pārslogoti ar toksīniem tie var nedaudz uzpampt un radīt noslodzi, tāpēc kāju masāža var veicināt labāku limfas drenāžu līdz mūsu ceļiem.
  5. Kutikulas un ienadži. Pāraugušas un mirušas kutikulas var likt nagiem un kājām izskatīties sausām un nekoptām. Speciālists rūpīgi atbīdīs kutikulas un maigi noņems spurainos ienadžus, kā arī nopulēs nagu plāksnes, atstājot nagu sakoptu, tīru un gatavu lakošanai.
  6. Zīdaini gludas kājas. Procedūras laikā nagu kopšanas speciālists noteikti izmantos arī labus kopjošos līdzekļus un kutikulu eļļas, mīkstinot un mitrinot kutikulas un pēdas, kas liks kājām justies zīdaini gludām.
  7. Jūties labi! Tas ir pārsteidzoši, cik ļoti labs pedikīrs un rūpes par pēdām un nagiem var likt justies patīkami, ceļot pārliecību par sevi! Šos 7 ieguvumus noteikti var attiecināt arī uz labu manikīru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *