5 iemesli, kādēļ iemācīties slidot

slidasZiema mums piedāvā tik daudz iespēju, kā labi pavadīt laiku ārpus telpām – varam slēpot, slidināties kalna un arī slidot. Ja Tu prāto, ko darīt šajās brīvdienās, tad mums Tev ir ieteikums – iemācies slidot! Nekad nav par vēlu to izdarīt, turklāt ir pieci iemesli, kādēļ gan lieliem, gan maziem šī nodarbe ir vērtīga.

  • Tā ir vērtīga fiziska aktivitāte, kas palīdz dedzināt kalorijas. Iespējams, Tu nemaz nezināji, taču stundu ilga slidošana var sadedzināt līdz pat 500 kalorijām? Tas, protams, izpildās, ja Tu pavadi vairāk laika uz kājām, nevis, sēžot vai guļot uz ledus. Mēs ceram, ka Tev izdosies noturēties vertikālā pozīcijā pēc iespējas ilgāk.
  • Tev nav nepieciešams speciāls apģērbs. Neatkarīgi no tā, vai izvēlies doties slidot iekštelpās vai ārā, Tev nav nepieciešams speciāls kombinezons. Pilnībā pietiek ar ērtu apģērbu, kas Tev ļauj brīvi kustēties un nodrošina siltumu ilgtermiņā. Tāpat noteikti neaizmirsti arī par siltu cepuri, šalli un cimdiem.
  • Tā ir iespēja socializēties. Arī Tu noteikti esi redzējis kādu filmu, kā uz slidotavas meitene pēkšņi zaudē līdzsvaru un klūp uz ledus. Pie viņas pieskrien turpat netālu esošais puisis, viņi ieskatās viens otram acīs un tur dzimst mīlestība… Protams, mēs neapgalvojam, ka arī dzīvē tā notiek, taču slidotavās mēdz būt daudz cilvēku, skan mūzika un valda patīkama atmosfēra. Kādēļ gan tas nevarētu kalpot par iemeslu, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem?
  • Tev nebūs garlaicīgi. Slidošana noteikti nav tā nodarbe, kas noved cilvēkus pie garlaicības. Neatkarīgi no tā, vai Tev kājās slidas ir pirmo reizi dzīvē, vai arī Tu jau esi šo to apguvis, slidošana kopā ar labu kompāniju noteikti būs lielisks veids, kā pavadīt laiku.
  • Tev būs, ko atcerēties. Jebkura jauna lieta, ko apgūstam, mūs tikai papildina un padara labākus, tādēļ Tev noteikti nav jāšaubās par to, vai tiešām ir vērts sākt mācīties slidot. Paņem līdzi draugus, ģimeni vai kolēģus un dodieties izbaudīt ziemu pilnā krāšņumā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *